Sport.Goniec.pl > Tenis > Nagrali Arynę Sabalenkę z partnerem i wywołali szum. To tylko podsyciło doniesienia
Karol Osiński
Karol Osiński 22.05.2024 19:42

Nagrali Arynę Sabalenkę z partnerem i wywołali szum. To tylko podsyciło doniesienia

Aryna Sabalenka
Fot. Instagram/arynasabalenka

Życie prywatne Aryny Sabalenki to w ostatnim czasie jeden z najgorętszych tematów w mediach na całym świecie. Od chwili tragicznej śmierci jej byłego partnera Konstantina Kołcowa zaczęły pojawiać się doniesienia o tajemniczym mężczyźnie, który jeździ na jej mecze. Z biegiem czasu oficjalnie potwierdziła związek, a teraz do sieci trafiło jednoznaczne nagranie z jej udziałem.

Aryna Sabalenka przeżyła śmierć byłego partnera

Aryna Sabalenka przeszła przez trudne chwile. Jej były partner, Konstantin Kołcow popełnił samobójstwo, skacząc z balkonu jednego z apartamentowców w Miami. Choć oficjalnie para nie była ze sobą już od jakiegoś czasu, to Białorusinka przez dłuższy czas nie wypowiadała się na ten temat. Dopiero wpisem na Instagramie potwierdziła, jak wielkim ciosem dla niej była śmierć hokeisty.

Śmierć Konstantina to niewyobrażalna tragedia i chociaż nie byliśmy już razem, to mam złamane serce. Proszę o uszanowanie prywatności mojej i jego rodziny w tym trudnym czasie - pisała 26-latka.

Spięcie na konferencji Igi Świątek, Polka nie wytrzymała. Jej reakcja mówi wszystko

Aryna Sabalenka potwierdziła związek z nowym partnerem

Niedługo po zakończeniu turnieju w Rzymie Aryna Sabalenka oficjalnie potwierdziła doniesienia o jej nowym związku. Tenisistka związała się z brazylijskim biznesmenem Georgiosem Frangulisem, który od dłuższego czasu uczęszczał na jej mecze. Widziany był m.in. w Miami, Madrycie oraz właśnie w stolicy Włoch.

Warto dodać, że Frangulis w dalszym ciągu jest… żonaty. Jego obecna żona Beh Armetana ogłosiła, że nie ma zamiaru dłużej znosić oszustw męża i złoży pozew o rozwód. Z każdym dniem nowy związek tenisistki nabiera na sile, o czym świadczą nowe dowody.

ZOBACZ TEŻ: Świadek powiedział, jak zachował się Adamek w samolocie. Tak było naprawdę

Nagranie Sabalenki i Frangulisa obiegło sieć

W niedzielę 19 maja Aryna Sabalenka udostępniła kilka zdjęć oraz nagrań z wyścigu Formuły 1, na który udała się wraz z nowym partnerem. To właśnie wtedy świat dowiedział się o jej romansie. Zakochana para nie kryje się już przed światem i pojawiają się wspólnie nawet na jej treningach. Świat obiegło nowe nagranie, na którym para całuje się w usta.