Sport.Goniec.pl

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Żona Kamila Stocha apeluje o pomoc. Jego wizerunek został bezprawnie wykorzystany

14 Stycznia 2022

Autor tekstu:

Monika Majko

Kamil Stoch ma ostatnio sporo zmartwień, a kolejnym z nich jest uraz kostki, do którego doszło tuż przed konkursami Pucharu Świata w Zakopanem. W trudnych chwilach skoczek może jednak liczyć na swoją żonę, która jest także jego menadżerką. Ewa Bilan-Stoch odkryła niedawno, że wizerunek jej męża został bezprawnie wykorzystany na okładce pewnej książki. Żona Kamila Stocha zaapelowała do internautów o pomoc.

Żona Kamila Stocha przekazała kolejną niepokojącą wiadomość o swoim mężu. Wcześniej sam mistrz poinformował o wypadku w trakcie jednego z treningów. W czasie rozgrzewki skoczek nieuważnie postawił nogę i doszło do urazu kostki, który najprawdopodobniej wykluczy go z udziału w PŚ w Zakopanem.

- Pęka mi serce. [...] Kostka spuchła i zmieniła kolor. Kilkugodzinne zabiegi, konsultacje, diagnozy. Zerwana torebka stawowa, nie dane mi będzie wystartować w Zakopanem - wyznał załamany skoczek.

Kamil Stoch ma kolejną kontuzję

Kibice trzymają kciuki za szybki powrót skoczka do zdrowia, jednak nie wszyscy wykazują się wyrozumiałością. Na Twitterze nie brakuje głosów od osób, które narzekają, że jeden z najlepszych polskich skoczków tak kiepsko radzi sobie w tym sezonie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Niedawno z powodu wyjątkowo słabej formy Kamila Stocha sztab szkoleniowy zdecydował o wycofaniu go z Turnieju Czterech Skoczni. Skoczek miał zbierać siły na występ w Zakopanem, który prawdopodobnie również nie dojdzie do skutku. Jeden z twitterowiczów skomentował sprawę, pisząc w swoim poście, że teraz Kamil Stoch może spokojnie wrócić do domu i się lenić, skoro nie będzie już skakał.

- Trening skoczka to, uwaga, nie tylko skoki. A trening kontuzjowanego skoczka? Dziś zajmie jakieś 6-7 godzin - stanęła w obronie męża oburzona Ewa Bilan-Stoch.

Żona Kamila Stocha, że wizerunek jej męża został bezprawnie wykorzystany na okładce książki

W tym trudnym czasie ukochana jest dla Kamila Stocha prawdziwym wsparciem. Ewa Bilan-Stoch jest nie tylko kochającą żoną, ale także menadżerką sportowca. Niedawno odkryła, że jego wizerunek został wykorzystany na okładce książki Waltera Hofera, dyrektora Pucharu Świata w skokach, która ma już niedługo ukazać się na polskim rynku. Ukochana skoczka zaapelowała o pomoc.

- Z kim mogę skontaktować się w sprawie okładki? Z wizerunku zawodników skorzystano bezprawnie - pytała zdenerwowana Ewa Bilan-Stoch. 

Książka ma być romansem toczącym się w świecie skoków narciarskich. Okazuje się jednak, że wizerunek Kamila Stocha nie pojawił się na niemieckiej wersji okładki. To prawdopodobnie znacznie ułatwi Ewie Bilan-Stoch poszukiwania osób odpowiedzialnych za bezprawne wykorzystanie wizerunku jej męża. - Na oryginalnej okładce z niemieckiego rynku skoczków brak. Czyli to pomysł polskiego wydawcy - podpowiedział żonie Kamila Stocha jeden z internautów. 

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres  [email protected] Źródło: Goniec

Tagi:

Podobne artykuły

Skoki Narciarskie

Piotr Żyła miał się czego bać. Przeżywał stresujące chwile, padły niecenzuralne słowa
Czytaj więcej >

Skoki Narciarskie

Dawid Kubacki rzucił wszystko, by być przy chorej żonie. Hołowczyc zabrał głos, rozpętał wielką burzę
Czytaj więcej >

Skoki Narciarskie

Przerażający wypadek skoczka w Planicy. Wszyscy zamarli, słychać było tylko huk
Czytaj więcej >

Skoki Narciarskie

Nowe informacje o zdrowiu żony Dawida Kubackiego. Przełom?
Czytaj więcej >

Skoki Narciarskie

Thomas Thurnbichler wściekł się. Trener polskich skoczków nie mógł dłużej milczeć
Czytaj więcej >

Skoki Narciarskie

Piękny gest polskich skoczków, w taki sposób wsparli Kubackich. Kibice są zachwyceni
Czytaj więcej >
Monika Majko

Redaktor portalu Goniec.pl. Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]