Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Znany piłkarz rozstał się z żoną. Powód budzi zdumienie
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 13.04.2024 20:12

Znany piłkarz rozstał się z żoną. Powód budzi zdumienie

Caroline Celico i Kaka
Fot. Instagram/@cacelico/Wikimedia Commos/Reto Stauffer/CC BY-SA 2.0

Kibice piłki nożnej z pewnością znają takiego piłkarza, jak Kaka. Legenda przede wszystkim AC Milanu, a także zdobywca Złotej Piłki zmagał się niegdyś z problemami w życiu prywatnym. Chodzi tu o jego poprzednią żonę, z którą rozwiódł się po 10 latach małżeństwa. Teraz na jaw wyszedł powód rozstania, który może zaskoczyć niejedną osobę.

Kariera Kaki bogata w sukcesy

Ricardo Kaka zadebiutował w reprezentacji Brazylii w 2002 roku. W swoim pierwszym turnieju, jakim były Mistrzostwa Świata 2002 w Korei i Japonii zdobył złoto. Rok później przeszedł do włoskiego AC Milanu, w którym wypłynął na szerokie wody. W ciągu 6 lat spędzonych na San Siro zdobył jedno mistrzostwo Włoch i superpuchar, a co najważniejsze, udało mu się triumfować z drużyną w Lidze Mistrzów w sezonie 2006/2007. Brazylijczyk z 10 bramkami na koncie został wówczas królem strzelców tamtej edycji i wybrano go najlepszym graczem rozgrywek.

Po tak udanym sezonie Kaka dołożył jeszcze jeden sukces indywidualny. W grudniu 2007 roku przyznano mu Złotą Piłkę, dla najlepszego piłkarza w Europie. Był ostatnim zawodnikiem, który zdobył tę nagrodę, przed zdominowaniem tego plebiscytu przez Leo Messiego i Cristiano Ronaldo.

Drogie rozstanie Legii z trenerem. Wiadomo, jaką odprawę dostanie Runjaić Były reprezentant Polski zadebiutował w... reprezentacji Polski. Nie pomógł swojej drużynie

Problemy Kaki w życiu prywatnym. Na jaw wyszła kuriozalna przyczyna rozwodu

Jeszcze w czasach szkolnych Kaka poznał swoją przyszłą żonę, Caroline Celico. Para zawarła sakrament małżeństwa w 2005 roku. Po 10 latach związku zdecydowali się jednak na rozwód. Niedawno była żona emerytowanego piłkarza zdradziła na antenie “Tete a Theo” prawdziwy powód takiej decyzji. Trudno uwierzyć, że przyczyna może być tak absurdalna.

Nigdy mnie nie zdradził, dobrze mnie traktował. Dał mi wspaniałą rodzinę, ale nie byłam szczęśliwa. Problem polegał na tym, że był dla mnie zbyt idealny. Cały czas czegoś mi brakowało

ZOBACZ: Tak Jakub Rzeźniczak zachowywał się, gdy jego partnerka zaszła w ciążę. Można się zdziwić

Kaka wiedzie szczęśliwe życie rodzinne

Legendarny Brazylijczyk po rozstaniu znalazł, miejmy nadzieję, miłość swojego życia. Jest nią Carolina Leite, z którą wziął ślub w 2019 roku, czyli już po zakończeniu sportowej kariery przez Kakę. Mają dwójkę dzieci o imionach Esther i Sarah. Pierwsza z nich urodziła się w 2020 roku, druga - lekko ponad rok temu. 

Obecnie Kaka nie pracuje w żadnym klubie, choć kiedyś zasygnalizował, że chciałby spróbować swoich sił jako dyrektor sportowy. Sam przyznał, że imponuje mu Paolo Maldini, niegdyś wybitny obrońca AC Milanu i legenda tego klubu, teraz - dyrektor strategii i rozwoju w pionie sportowym.

Rozmawiamy ze sobą od czasu do czasu. Studiowałem, ukończyłem trzy kursy zarządzania sportem, jeden w biznesie sportowym i jeden jako trener. Może zostanę dyrektorem sportowym? - powiedział na łamach “Gazetta dello Sport” Kaka w 2022 roku