Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Tak Jakub Rzeźniczak zachowywał się, gdy jego partnerka zaszła w ciążę. Można się zdziwić
Karol Osiński
Karol Osiński 12.04.2024 13:18

Tak Jakub Rzeźniczak zachowywał się, gdy jego partnerka zaszła w ciążę. Można się zdziwić

Jakub Rzeźniczak
Fot. screen YouTube@Żurnalista

O Jakubie Rzeźniczaku wielokrotnie było głośno w mediach nie tylko za sprawą boiskowych dokonań, ale też życia prywatnego. Piłkarz ma za sobą kilka związków, z których doczekał się dzieci, w tym ten z Eweliną Taraszkiewicz. Kobieta udzieliła wywiadu, podczas którego wyznała prawdę o tym, jak 37-latek traktował ją, kiedy ta była w ciąży.

Burzliwe życie prywatne Jakuba Rzeźniczaka

Jakub Rzeźniczak miał kilka związków, wokół których narodziły się liczne kontrowersje. Były piłkarz Kotwicy Kołobrzeg czy Legii Warszawa był w związku małżeńskim z Edytą Zając, a po rozwodzie związał się z Eweliną Taraszkiewicz, z którą ma córkę Inez. 

Na przełomie 2022 i 2023 roku jednym z najgłośniejszych tematów polskich mediów plotkarskich i nie tylko była sprawa synka piłkarza, Oliwiera, którego matką jest Magda Stępień, również jego była partnerka. Chłopiec zmarł po ciężkiej chorobie, a jemu zarzucano brak odpowiedzialności ojcowskiej i zainteresowania dzieckiem. Obecnie 37-latek jest w związku z Pauliną Nowicką, z którą niedawno powitał na świecie córkę Antoninę

Jakiś czas temu para udzieliła głośnego wywiadu w Dzień Dobry TVN, podczas którego Rzeźniczak ponownie wywołał skandal, sugerując, że nie utrzymuje kontaktu z córką Eweliny Taraszkiewicz. Wcześniej w rozmowie z Żurnalistą nazwał ją “dziewczyną na telefon”, twierdząc, że ta celowo “złapała go na dziecko”. Kobieta poinformowała, że sprawa trafi do prokuratury.

Piotr Żyła nie jest katolikiem. Prawda o jego wyznaniu wyszła na jaw przez przypadek

Ewelina Taraszkiewicz zdradziła prawdę o ciąży. Tak zachował się wobec niej Jakub Rzeźniczak

Ewelina Taraszkiewicz wzięła udział w podcaście “Ładne Bebe”, podczas którego opowiedziała o wychowywaniu 6-letniej dziewczynki. Przedstawiła również swoją wersję wydarzeń odnośnie ciąży oraz przekazała, jak wówczas zachowywał się względem niej Jakub Rzeźniczak. Zdradziła, że piłkarz poczuł się odpowiedzialny i interesował się, czy niczego jej oraz dziecku nie brakuje

Miałam opiekę ojca dziecka przez całą ciążę i muszę mu to oddać. Ja wiem, że to co teraz mówię jest troszeczkę przeciwstawne do oficjalnej wersji, która kilka miesięcy temu została przedstawiona, natomiast muszę tu powiedzieć jako plus, ponieważ ja byłam wtedy bez pracy i zostałam zaopiekowana, również po urodzeniu Inez. Nie musiałam się na przykład martwić gdzie będę mieszkać - mówiła Ewelina Taraszkiewicz.

ZOBACZ TEŻ: Troje dzieci gwiazdora futbolu w szpitalu. Dramat w przededniu meczu

Związek się rozpadł, a zainteresowanie ojca pozostało

Taraszkiewicz przekazała, że mimo rozpadu ich związku, Rzeźniczak nie przestawał się interesować ich dzieckiem. Nie trwało to jednak długo, ponieważ niedługo po narodzinach córki ich kontakt się urwał.

Ja wiem, że to jest coś innego, niż to, co on przedstawia. Oczywiście później ta relacja się rozpadła, natomiast mogę powiedzieć, że w tak przyjacielski sposób on dopytywał się czy ciąża przebiega prawidłowo, chciał zdjęcia, więc naprawdę było takie zainteresowanie z jego strony, aby wszystko było okej jak już minął ten pierwszy szok zarówno u mnie jak i u niego - dodała.