Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Wiadomo, jak wyglądało spotkanie Cezarego Kuleszy z Markiem Papszunem. Wszystko się wydało
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 18.09.2023 11:18

Wiadomo, jak wyglądało spotkanie Cezarego Kuleszy z Markiem Papszunem. Wszystko się wydało

Marek Papszun
PAWEL JASKOLKA/AGENCJA SE/East News

Wiadomo, jak wyglądało spotkanie Cezarego Kuleszy z Markiem Papszunem. Panowie mieli z pewnością sporo tematów do omówienia przed podjęciem ostatecznej decyzji przez PZPN. Dziennikarze “Przeglądu Sportowego” otrzymali nowe informacje. 

Cezary Kulesza wybiera spośród trzech nazwisk

Cezary Kulesza musi się pospieszyć. Zostało mu niewiele czasu na podjęcie decyzji dotyczącej zatrudnienia nowego selekcjonera reprezentacji Polski. We wtorek ma dojść do spotkania z dyrektorem sportowym PZPN, a w środę ogłoszona ma zostać decyzja o tym, kto będzie następca Fernando Santosa.

Wiadomo, że w grze pozostały jedynie trzy nazwiska - Marek Papszun. Michał Probierz i Jan Urban. Z nich trzech kibice najbardziej liczą na tego pierwszego. Możliwe, że ucieszą ich informacje dostarczone przez “Przegląd Sportowy”.

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Marek Papszun rozmawiał z Cezarym Kuleszą

Marek Papszun to w tej chwili kandydat idealny dla wielu polskich kibiców. Były trener Rakowa Częstochowa, który wyniósł tę drużynę do poziomu mistrza Ekstraklasy miałby sporą szansę na naprawienie niedziałających trybików w reprezentacji. 

Cezary Kulesza odbył z nim ostatnie ze spotkań z kandydatami. Według doniesień “Przeglądu Sportowego”, to właśnie po ich rozmowie prezes PZPN napisał na Twitterze, że zakończył już konsultacje ze szkoleniowcami i pozostało tylko podjęcie decyzji.

Cezary Kulesza i Marek Papszun. Jak wyglądała ich rozmowa?

“Przegląd Sportowy” poinformował, że do spotkania Papszuna z Kuleszą doszło w klubie “Atlanta”, który znajduje się na trasie między Białymstokiem a Warszawą. Panowie rozmawiali tam o warunkach i przyszłości kadry. 

“Atlanta” była kiedyś klubem disco polo, a potem została przejęta przez Kuleszę i zamieniona w hotel. Spotkanie trwało cztery godziny. Choć jego postanowień nie poznano, to już w środę dowiemy się, czy to Marek Papszun zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski.

Źródło: Przegląd Sportowy