Sport.Goniec.pl > Cezary Kulesza

Cezary Kulesza

Cezary Kulesza
13.06.2024 10:19 Cezary Kulesza i wiceprezes PZPN wyszli do kibiców i się zaczęło. W sieci zawrzało

Reprezentacja Polski, wraz z najważniejszymi osobami w PZPN-ie wylądowała w Hanowerze. Po przyjeździe do hotelu, do czekających kibiców postanowili wyjść Cezary Kulesza oraz wiceprezes związku, Mieczysław Golba. Sposób, w jaki to zrobili wywołało burzę w sieci.

Cezary Kulesza i Michał Probierz
24.05.2024 13:40 Przyszłość Michała Probierza w reprezentacji Polski. Cezary Kulesza powiedział wprost

Michał Probierz pełni funkcję selekcjonera reprezentacji Polski, od października ubiegło roku, gdy otrzymał kredyt zaufania od Cezarego Kuleszy. Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej postawił przed Probierzem zadanie, jakim było awansowanie na mistrzostwa Europy w Niemczech. Probierz wywiązał się ze swojego obowiązku i poprowadzi drużynę na wielkim turnieju, jednak co będzie dalej? Kulesza uchylił w tej sprawie rąbek tajemnicy.

Cezary Kulesza
15.05.2024 21:31 PZPN reaguje na dramat finalisty z Barcelony. Wyjątkowy gest Cezarego Kuleszy

Ryszard Staniek, srebrny medalista olimpijski z Barcelony z młodzieżową reprezentacją Polski w 1992 roku, w ubiegłym roku przeszedł udar mózgu. Od tamtej pory wymaga ciągłej opieki, a informacja o jego tragedii trafiła do opinii publicznej kilka dni temu. Koledzy z boiska zadeklarowali mu pomoc, a teraz do akcji włączył się PZPN.

Cezary Kulesza
15.05.2024 13:37 Cezary Kulesza nie miał wątpliwości. Poruszył temat hitowego meczu na PGE Narodowym

We wtorek odbyła się oficjalna konferencja prasowa, w której udział wzięli przedstawiciele PZPN i prezydent Warszawy - Rafał Trzaskowski. Wydarzenie miało na celu promocję zbliżającego się Superpucharu UEFA, który po raz pierwszy w historii zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie. Prezes PZPN Cezary Kulesza określił ten mecz mianem ogromnego wyróżnienia dla polskiej federacji i przekazał, że jest to sukces dla Warszawy, ale też i całego kraju.

kibice Wisły Kraków
09.04.2024 16:14 Zwrot ws. Wisły Kraków i finału Pucharu Polski. Jest nadzieja dla kibiców

Wisła Kraków sensacyjnie awansowała do finału Pucharu Polski, w którym zmierzy się 2 maja na PGE Narodowym z Pogonią Szczecin. Ostatnio rozgorzała dyskusja na temat tego, czy kibice Białej Gwiazdy będą mogli wejść na stadion, by obejrzeć spotkanie. Trochę nadziei w serca fanów wlewa TVP Sport.

Cezary Kulesza
04.04.2024 14:15 Gorąca atmosfera wokół Pucharu Polski. Kulesza stawia sprawę jasno

Wisła Kraków zagwarantowała sobie miejsce w finale Pucharu Polski po wygranej z Piastem Gliwice. Kibice “Białej Gwiazdy” czekali na ten moment od 16 lat, ale istnieje ryzyko, że nie będą oni w stanie obejrzeć spotkania z perspektywy trybun PGE Narodowego. Prezes zarządu Wisły Jarosław Królewski i prezes PZPN Cezary Kulesza rozpoczęli dialog w tej sprawie w mediach społecznościowych.

Cezary Kulesza
03.04.2024 21:29 Cezary Kulesza przerwał spekulacje ws. Euro 2024. Tam Polacy będą mieli bazę

Cezary Kulesza przekazał najnowsze informacje ws. udziału reprezentacji Polski na Euro 2024. Wiemy już, gdzie Biało-Czerwoni będą przygotowywali się do spotkań fazy grupowej. Będzie luksusowo!

Cezary Kulesza
13.12.2023 12:39 Gorąco w PZPN. Sousa odszedł przez Kuleszę? "Nie życzy sobie chlania obok drużyny"

Paulo Sousa odszedł z PZPN pod koniec 2021 roku. Wówczas jego nagła rezygnacja mocno zdziwiła, a wręcz zdenerwowała kibiców. Polską reprezentację czekały ważne mecze w walce o mundial w Katarze, a Portugalczyk wybrał ofertę brazylijskiego Flamengo. Jak się okazuje, do odejścia Sousy mógł w dużym stopniu przyczynić się PZPN i zachowanie Cezarego Kuleszy.

Cezary Kulesza
13.10.2023 18:56 Fatalne wieści dla piłkarzy reprezentacji Polski. Pilny komunikat prezesa PZPN

Polska wygrała mecz z Wyspami Owczymi w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy w 2024 roku, jednak szybko okazało się, że kadra ma duży problem. Cezary Kulesza poinformował, że reprezentacja nie może wrócić do Polski, a już w niedzielę czeka ich arcyważne spotkanie z Mołdawią.

Marek Papszun
20.09.2023 10:06 Wiemy, jak Marek Papszun zareagował na decyzję Cezarego Kuleszy. Ma do niego żal

W środę, 20 września Cezary Kulesza oznajmił o wyborze nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ku zaskoczeniu wielu kibiców został nim Michał Probierz. Fani nie kryją niezadowolenia z decyzji prezesa PZPN. Rozczarowany obrotem spraw jest również Marek Papszun, który zdaniem mediów ma żal do Cezarego Kuleszy o jedną kwestię.

Cezary Kulesza
20.09.2023 09:09 Cezary Kulesza ogłosił. Oto nowy trener reprezentacji Polski

Nazwisko nowego selekcjonera mieliśmy poznać w środę o godzinie 12 na specjalnie zorganizowanej konferencji prasowej. Prezes PZPN, Cezary Kulesza postanowił zdradzić tajemnicę już kilka godzin wcześniej. Poznaliśmy nowego selekcjonera polskiej reprezentacji. Wybór związku będzie zaskoczeniem dla wielu kibiców w Polsce.

Cezary Kulesza
19.09.2023 19:17 Cezary Kulesza dokonał wyboru. Wiadomo, kto ma zostać nowym selekcjonerem

Cezary Kulesza podjął już decyzję i wie, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Według dziennikarzy “Przeglądu Sportowego” nazwisko wybranego szkoleniowca jest już znane. Na kogo postawił prezes PZPN?

Marek Papszun
18.09.2023 11:18 Wiadomo, jak wyglądało spotkanie Cezarego Kuleszy z Markiem Papszunem. Wszystko się wydało

Wiadomo, jak wyglądało spotkanie Cezarego Kuleszy z Markiem Papszunem. Panowie mieli z pewnością sporo tematów do omówienia przed podjęciem ostatecznej decyzji przez PZPN. Dziennikarze “Przeglądu Sportowego” otrzymali nowe informacje. 

Cezary Kulesza
16.09.2023 20:40 Cezary Kulesza ma kłopot. Jeden z faworytów do roli selekcjonera stanowczo odmówił

Cezary Kulesza ma spory problem. Według portalu sport.pl jeden z faworytów odmówił mu przyjęcia pozycji selekcjonera. Z czym była związana odmowa i który z obstawianych trenerów postanowił powiedzieć “nie”?

Cezary Kulesza
14.09.2023 16:31 Cezary Kulesza ujawnił nazwiska faworytów do posady selekcjonera. Jedno z nich rozzłości kibiców

Cezary Kulesza zwolnił Fernando Santosa i szykuje się już na zatrudnienie kolejnego selekcjonera reprezentacji Polski. W odpowiedzi na pytanie o to, kogo widzi w tej roli, wskazał trzy nazwiska. Jedno z nich z pewnością rozzłości wielu kibiców. 

Fernando Santos, Cezary Kulesza
12.09.2023 13:50 Są pierwsze ustalenia po rozmowie Fernando Santosa z PZPN. Zadziwiające rozwiązanie

Pojawiły się pierwsze ustalenia po rozmowie Fernando Santosa z PZPN. Jak na razie okazało się, że to jeszcze nie dziś rozstrzygnie się kwestia ewentualnego zwolnienia selekcjonera. Cezary Kulesza ma z nim przeprowadzić jeszcze jedną rozmowę. Czy kibice będą zadowoleni?

Marek Papszun
11.09.2023 13:07 Marek Papszun szczerze o Fernando Santosie. Wyjawił, czy widziałby siebie w jego roli

Marek Papszun od miesięcy jest widziany na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski. Na antenie TVP Sport odniósł się do przegranego meczu Polski z Albanią oraz do tego, czy byłby zainteresowany posadą Santosa. Mamy kolejnego kandydata?

Cezary Kulesza
11.09.2023 12:16 Cezary Kulesza zamieścił kuriozalny wpis po meczu. Kibice gotowali się ze złości, "na trzeźwo nie dało się oglądać"

Cezary Kulesza próbował zrobić dobrą minę do złej gry po przegranej Polaków z Albanią w Tiranie. W mediach społecznościowych zamieścił kuriozalny wpis, który od razu spotkał się z krytyką. Dziennikarze, kibice i działacze piłkarscy nie mogli uwierzyć. “Skasuj to”, “na trzeźwo nie dało się oglądać”.

Cezary Kulesza
09.09.2023 12:02 Niewiarygodne słowa Cezarego Kuleszy. Wideo z prezesem PZPN hitem sieci

Cezary Kulesza udzielił wywiadu w radiu RMF FM. Nie spodziewał się jednak, że jego słowa szybko staną się viralem. Aż trudno uwierzyć, w to, co powiedział prezes PZPN. Wideo od razu stało się hitem. 

Cezary Kulesza i polscy reprezentanci
23.06.2023 15:16 Reprezentanci Polski zostaną ukarani przez PZPN? Głos zabrał Cezary Kulesza

Wtorkowa haniebna porażka reprezentacji Polski w meczu z Mołdawią będzie wypominana polskim piłkarzom jeszcze przez długi czas. Pozbawiona walki oraz determinacji gra Polaków zirytowała polskich kibiców. Czy reprezentanci Polski na czele z kapitanem Robertem Lewandowskim zostaną ukarani za swój kompromitujący występ? Głos w sprawie zabrał Cezary Kulesza, prezes PZPN.

Cezary Kulesza
25.03.2023 14:44 Czechy-Polska. Cezary Kulesza ostro zrecenzował debiut Fernando Santosa

Cezary Kulesza po słodko-gorzkich przeżyciach z Kataru oczekiwał zupełnie innego otwarcia eliminacji do Euro 2024. Polska pod wodzą Fernando Santosa zaliczyła najgorszy z możliwych początków, a zamiast chwil chwały nie brakowało niezwykle krytycznych uwag co do wątpliwej jakości gry Biało-Czerwonych. Prezes PZPN również nie okazał się wyrozumiały i ostro skomentował pierwszy mecz nowego selekcjonera. Uściślił także, jakie ma oczekiwania względem nadchodzącego starcia z Albanią. 

Fernando Santos
25.01.2023 12:12 Rekordowa pensja nowego selekcjonera, niewiarygodne ile zarobi. Prezes PZPN zabrał głos

Od momentu ogłoszenia Fernando Santosa nowym szkoleniowcem reprezentacji Polski, rozpoczęły się spekulacje na temat potencjalnej pensji Portugalczyka. Rodzime media informowały, że miałyby być to rekordowe zarobki patrząc z perspektywy historii polskiej piłki nożnej. Do tych medialnych doniesień odniósł się prezes PZPN Cezary Kulesza.

kulesza santos
23.01.2023 21:13 Cezary Kulesza dodał zdjęcie z nowym selekcjonerem. Podpis mówi wszystko, wyjątkowe słowa

Na wtorek 24 stycznia przewidziana jest konferencja prasowa, na której zaprezentowany zostanie nowy selekcjoner reprezentacji Polski. W przeddzień tego wydarzenia prezes PZPN Cezary Kulesza opublikował na Twitterze wyjątkowe zdjęcie, demaskujące jego wybór, tym samym ucinając trwające od kilku tygodni przewidywania polskich kibiców, związane z postacią następcy Czesława Michniewicza.

Cezary Kulesza właśnie poinformował. Znamy datę prezentacji nowego selekcjonera reprezentacji Polski
22.01.2023 13:54 Cezary Kulesza pilnie poinformował. Znamy datę prezentacji nowego selekcjonera polskiej kadry

Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej przekazał za pośrednictwem mediów społecznościowych sensacyjne wieści na temat nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Jak podał Cezary Kulesza, decyzja dotycząca tego, kto zastąpi okrytego złą sławą Czesława Michniewicza, została podjęta i wiadomo już, kiedy ją poznamy. Tym samym polscy piłkarze po ponad miesiącu niepewności dowiedzą się w końcu, z kim będą współpracować w najbliższym czasie. Przed nowym trenerem niełatwe zadanie m.in. przeprowadzenia nas przez eliminacje do Mistrzostw Europy.

Nowy selekcjoner Polaków wybrany
17.01.2023 16:26 Selekcjoner reprezentacji Polski wybrany. Cezary Kulesza właśnie ujawnił

Cezary Kulesza w rozmowie z portalem RMF24 ujawnił, że wie, już, kto zastąpi Czesława Michniewicza na stanowisku selekcjonera polskiej kadry narodowej. Prezes PZPN ujawnił, że nowy trener nie jest Polakiem, a jego nazwisko poznamy za kilka dni.- Rozmowy dobiegły końca i teraz czekam na odpowiedź z drugiej strony — przekazał Cezary Kulesza w rozmowie z portalem RMF24. Prezes PZPN zapowiedział, że oczekiwanie może potrwać jeszcze kilka dni. Z tonu wypowiedzi wynika, że Kulesza nie spodziewa się odmowy.

Piotr Molecki/East News
12.01.2023 16:43 Sensacyjne wiadomości obiegły sieć. Prezes PZPN chciał zatrudnić legendarnego trenera

Sensacyjne informacje dobiegają z otoczenia PZPN. Znany i ceniony dziennikarz Roman Kołtoń ujawnił, że Cezary Kulesza za pośrednictwem jednego ze swoich współpracowników kontaktował się z trenerem Atletico Madryt Diego Simeone. Jak się jednak okazało, legendarny trener nie był zainteresowany pracą nad Wisłą.

Robert Lewandowski
30.12.2022 18:32 Ekspert ostro o PZPN: "To jest armagedon"

- Nowym selekcjonerem może być nawet Harry Potter, ale to nie przyniesie poprawy. Znów pojawi się temat zastępczy i zostanie zgrillowany. To jest armagedon i trzeba innych działań - ocenia działania PZPN w rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty Robert Podoliński, ekspert TVP Sport.22 grudnia ogłoszono, że Czesław Michniewicz nie będzie dłużej pełnił funkcji selekcjonera polskiej kadry narodowej. PZPN nie przedłużyło kontraktu ze szkoleniowcem, mimo że ten przyczynił się do sukcesu biało-czerwonych w Katarze. Nie ustają spekulacje, kto zastąpi Michniewicza. Zdaniem Roberta Podolińskiego, nie mają one sensu, bowiem problemy, z którymi zmaga się polska piłka, leżą gdzie indziej i nie zniweluje ich zmiana trenera.

Czesław Michniewicz
24.12.2022 16:09 Kto zostanie następcą Czesława Michniewicza? Padły trzy nazwiska

Kto zostanie następcą Czesława Michniewicza? Zdaniem Mateusza Borka w grze pozostają trzy znane nazwiska. Biało-czerwonymi zajmie się zagraniczny selekcjoner?

  • 1
  • 2