Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Cezary Kulesza dokonał wyboru. Wiadomo, kto ma zostać nowym selekcjonerem
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 19.09.2023 19:17

Cezary Kulesza dokonał wyboru. Wiadomo, kto ma zostać nowym selekcjonerem

Cezary Kulesza
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Cezary Kulesza podjął już decyzję i wie, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski. Według dziennikarzy “Przeglądu Sportowego” nazwisko wybranego szkoleniowca jest już znane. Na kogo postawił prezes PZPN?

Cezary Kulesza już wie

Cezary Kulesza podjął decyzję dot. tego, kto miałby zostać selekcjonerem reprezentacji Polski. Rozmowy z kandydatami zakończył jeszcze w ubiegłym tygodniu, a we wtorek miał spotkać się z dyrektorem sportowym PZPN.

Decyzja miała zostać podana do wiadomości w środę. Zdaje się jednak, że pojawiły się pierwsze przecieki i wiadomo już, kto otrzyma stanowisko po Santosie.

Nie żyje 23-letni piłkarz reprezentacji. Niedawno się zaręczył

Cezary Kulesza podjął decyzję. Wybrał

Wiadomo było, że w grze pozostali trzej kandydaci - Marek Papszun, Michał Probierz i Jan Urban. To na tego pierwszego najbardziej liczyli kibice. Przypomnijmy, że Papszun wyciągnął Raków Częstochowa do Ekstraklasy, a potem do pierwszej wygranej polskiej ligi. 

Michał Probierz za to zna się z Kuleszą od lat. Panowie doskonale się dogadują i nie od dziś wiadomo, że trener reprezentacji U21 może zawsze liczyć na pomoc PZPN. 

Kto zostanie selekcjonerem reprezentacji Polski?

Według dziennikarzy “Przeglądu Sportowego” nowym selekcjonerem ma zostać Michał Probierz. To kolejny raz, gdy dorosłą reprezentację przejąłby trener zajmujący się dotychczas młodszymi piłkarzami. 

Choć oficjalna decyzja zostanie podana do wiadomości w środę, to wydaje się, że nie usłyszymy od Cezarego Kuleszy niczego innego. Czy to nazwisko zadowoli polskich kibiców?

Źródło: Przegląd Sportowy