Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Cezary Kulesza przerwał spekulacje ws. Euro 2024. Tam Polacy będą mieli bazę
Karol Osiński 03.04.2024 21:29

Cezary Kulesza przerwał spekulacje ws. Euro 2024. Tam Polacy będą mieli bazę

Cezary Kulesza
KAPIF

Cezary Kulesza przekazał najnowsze informacje ws. udziału reprezentacji Polski na Euro 2024. Wiemy już, gdzie Biało-Czerwoni będą przygotowywali się do spotkań fazy grupowej. Będzie luksusowo!

Reprezentacja Polski awansowała na Euro 2024

Po nieudanej fazie eliminacyjnej reprezentacja Polski wzięła udział w barażach o awans na turniej. W pierwszej rundzie Polacy zmierzyli się z Estonią na PGE Narodowym, gdzie odnieśli przekonujące zwycięstwo 5:1. Na finał polecieli do Cardiff, by podjąć reprezentację Walii.

W pierwszej rundzie ekipa "Smoków" pokonała Finlandię 4:1, ale mecz z Biało-Czerwonymi okazał się znacznie trudniejszy. Do 90. minuty, tablica wyników pokazywała wynik 0:0. Ten stan rzeczy nie zmienił się również po dogrywce i dopiero po rzutach karnych ekipa Michała Probierza okazała się lepsza, zwyciężając 5:4.

Ważna wiadomość ws. Roberta Lewandowskiego. Jest oficjalny komunikat

Cezary Kulesza ogłosił. Tam zamieszkają Polacy podczas Euro 2024

W środę 3 kwietnia w godzinach popołudniowych Cezary Kulesza poinformował, że podczas Euro 2024 Biało-Czerwoni zamieszkają w Hanowerze.

Drodzy Kibice, formalności dopięte, umowy podpisane! Reprezentacja Polski podczas Mistrzostw  Europy zamieszka w Hanowerze. Baza sportowa będzie zlokalizowana na obiektach klubu Hannover 96, a nasza drużyna wraz ze sztabem zamieszka w hotelu Sheraton - czytamy we wpisie prezesa PZPN.

Kiedy Polacy zagrają na Euro 2024?

Faza grupowa Euro 2024 w Niemczech rusza 14 czerwca o godz. 21:00. Gospodarze turnieju zmierzą się wówczas z reprezentacją Szkocji. Na mecz Biało-Czerwonych przyjdzie czekać niespełna dwa dni, gdyż wybiegną na murawę stadionu w Hamburgu 16 czerwca o godz. 15:00, a ich przeciwnikami będą Holendrzy.

Drugi mecz zawodnicy Michała Probierza rozegrają 21 czerwca o godz. 18:00 w Berlinie. Tam zmierzą się z Austriakami. Fazę grupową zakończą pojedynkiem z Francją, który odbędzie się 25 czerwca o godz. 18:00 w Dortmundzie.