Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 16.09.2023 14:36

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Marek Papszun
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Marek Papszun jest ulubieńcem kibiców i ich faworytem do fotela selekcjonera. Według ustaleń “Super Expressu” również Cezary Kulesza stara się o pozyskanie dawnego trenera Rakowa Częstochowa. Jego asystentem miałby być bardzo znany piłkarz. To nazwisko wciąż elektryzuje.

Fernando Santos opuścił Polskę

Fernando Santos odleciał już z powrotem do Portugalii, a Polacy muszą się spieszyć - niebawem mija termin przesłania list z powołaniami reprezentacji na kolejne mecze eliminacyjne do Euro 2024, a selekcjonera wciąż nie ma. 

Kibice są zgodni - ich faworytem do objęcia kadry jest Marek Papszun, który doprowadził do ogromnych sukcesów Rakowa Częstochowa. Czy rzeczywiście mógłby zostać nowym szkoleniowcem Polaków?

Nikola Grbić wyjawił, co kazał zrobić polskim siatkarzom w półfinale. To przeważyło

Marek Papszun selekcjonerem? Pierwsze przecieki

Cezary Kulesza miał już zakończyć rozmowy ze wszystkimi kandydatami wybranymi przez związek. Teraz działacze podejmą decyzję ws. zatrudnienia selekcjonera. 

Według ustaleń “Super Expressu”, to właśnie Marek Papszun miałby ostatecznie objąć to stanowisko. Z pewnością byłby to bardzo dobry ruch PR-owy ze strony PZPN, które walczy o polepszenie swojego wizerunku. 

Marek Papszun otrzymałby zaskakujące wsparcie

“Super Express” poinformował również, że asystentem Marka Papszuna mógłby zostać nie kto inny, jak Łukasz Piszczek. 38-letni piłkarz ostatnio bardziej stawia na sprawy szkoleniowe. Jego doświadczenie w piłce reprezentacyjnej oraz kształtowaniu zespołu byłoby nieocenione.

Jak na razie nie wiadomo dokładnie, na kogo postawi PZPN, ale jeśli taki duet miałby czuwać nad polską kadrą, kibice byliby o wiele spokojniejsi. Czy związek pójdzie po rozum do głowy?

Źródło: Super Express