Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Przykre wieści dla kibiców piłki nożnej. W TVP1 i TVP 2 nie będzie transmisji meczu Polski z Mołdawią
Zuzanna Kabot
Zuzanna Kabot 16.09.2023 12:20

Przykre wieści dla kibiców piłki nożnej. W TVP1 i TVP 2 nie będzie transmisji meczu Polski z Mołdawią

mecz
KAPIF

Spotkania piłkarskie reprezentacji Polski są transmitowane przez główne kanały telewizji publicznej. Sytuacja zmieni się w przypadku niezwykle ważnego meczu biało-czerwonych w eliminacjach z Mołdawią.

Za nami tydzień pełen emocji

To był niesamowicie emocjonujący tydzień dla wszystkich kibiców naszej piłkarskiej kadry. Mecz z Albanią przyniósł drużynie narodowej porażkę, a zaledwie kilka dni później straciła trenera. Fernando Santos jest od środy na bezrobociu, a Polski Związek Piłki Nożnej poszukuje następcy Portugalczyka w trybie pilnym.

Córka Lewandowskich przyłapała ich i zrobiła zdjęcie. Wszystko jest już jasne

W TVP1 nie będzie transmisji meczu Polski z Mołdawią

Polska drużyna ma jeszcze do rozegrania trzy spotkania w eliminacjach do przyszłorocznych mistrzostw Europy. Najpierw 12 października zmierzymy się na wyjeździe z Wyspami Owczymi, a trzy dni później na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędzie się mecz z Mołdawią.

Spotkanie zbiega się w czasie z wyborami parlamentarnymi w naszym kraju. Większość głównych kanałów telewizyjnych po godzinie dwudziestej zaprasza w takim dniu na wieczór wyborczy. Właśnie z tego powodu na antenie publicznej jedynki nie zobaczymy meczu Polaków.

Gdzie będzie można obejrzeć mecz Polski z Mołdawią?

To już pewne, że starcie z Mołdawią nie pojawi się ani w pierwszym, ani w drugim programie telewizji publicznej. Na TVP1 zobaczymy wyżej wspomniany program publicystyczny z szacunkowymi wynikami wyborów parlamentarnych. “Dwójka” natomiast wyemituje teleturniej “Postaw na milion” oraz film “Creed: Narodziny legendy”. Gdzie zatem będzie można oglądać spotkanie Polski z Mołdawią? Relacja z meczu pojawi się jedynie na kanale TVP Sport, który nie ma aż tak dużego zasięgu jak TVP1 i TVP2.

Tagi: TVP