Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > W grze o stołek selekcjonera zostały trzy nazwiska. Wiadomo, kiedy poznamy decyzję PZPN
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.09.2023 16:25

W grze o stołek selekcjonera zostały trzy nazwiska. Wiadomo, kiedy poznamy decyzję PZPN

Cezary Kulesza
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Cezary Kulesza ma już wybranych trzech ostatecznych kandydatów, jak podaje Sport.pl. Wiadomo już również, kiedy ma zapaść decyzja ws. wyboru nowego selekcjonera. Na dniach wszystko się rozstrzygnie.

Cezary Kulesza wybierze spośród trzech nazwisk

Cezary Kulesza zakończył już rozmowy z kandydatami na selekcjonera reprezentacji Polski. Choć on sam milczy jak grób, to według portalu Sport.pl w grze pozostały już tylko trzy nazwiska. O kogo może chodzić?

Chodzi o trenerów krajowych, którzy szybko mogliby przyjąć posadę. W tej grupie znaleźli się Marek Papszun, Michał Probierz i Jan Urban. Z nich wszystkich tylko pierwszy nie ma jednak klubowych zobowiązań. 

Marek Papszun faworytem w wyścigu o fotel selekcjonera. Jego asystentem byłby znany piłkarz

Cezary Kulesza niedługo podejmie decyzję?

Cezary Kulesza musi teraz zdecydować się na któregoś z kandydatów. Zdaje się, że najmniejsze szanse ma Jan Urban. Spośród dwóch pozostałych szkoleniowców nie będzie jednak mu aż tak łatwo wybrać.

Marek Papszun ma wszystko, czego można by było wymagać od selekcjonera, a przede wszystkim jest wolny jak ptak. Michał Probierz za to to jest dobrym znajomym Kuleszy z Jagielloni i prezes PZPN wiedziałby, czego się po nim spodziewać. 

Cezary Kulesza musi jeszcze się z kimś rozmówić

Ostatnie przymiarki na stanowisko trwają. Cezary Kulesza we wtorek ma rozmówić się jeszcze z dyrektorem sportowym Związku Marcinem Dorną. To oznacza, że ostateczne rozwiązanie jest już bardzo niedaleko.

Według źródeł to właśnie w środę ma zapaść ostateczna decyzja PZPN. Wtedy dowiemy się, kto zostanie selekcjonerem reprezentacji i będzie musiał ogarnąć bajzel po Fernando Santosie.

Źródło: sport.pl