Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Smutne Walentynki Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" ujawnił powód
Ada Rymaszewska
Ada Rymaszewska 14.02.2023 17:13

Smutne Walentynki Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" ujawnił powód

Adam Małysz
Instagram/adammalysz

Nie dla wszystkich zakochanych dzień św. Walentego okazał się być szczęśliwy. Podczas gdy wszyscy pozostający w romantycznych relacjach obchodzą dziś hucznie swoje święto, legendarny polski skoczek Adam Małysz podzielił się z fanami smutną wiadomością. Pod fotografią, do której zapozował z małżonką Izą zdobył się na niezwykle przykre wyznanie, dając do zrozumienia, że 14 lutego br. z pewnością nie będzie w jego wspomnieniach pomyślną datą.

Samotne Walentynki Adama Małysza

Choć wydawać by się mogło, że 14 lutego zewsząd słyszeć będziemy tylko piękne i szczęśliwe miłosne historie, nie zapominajmy, że wśród nas wciąż są ci, dla których dzień imienin św. Walentego kojarzy się głównie ze smutkiem.

Zaznaczmy przy tym więc, że nie chodzi tu wcale tylko o osoby wciąż poszukujące swojej drugiej połówki, ale także tych pozostających w związkach, ale zmuszonych do spędzenia święta zakochanych samotnie.

W takiej właśnie sytuacji znalazł się w tym roku pierwszy z wielkich polskich skoczków, Adam Małysz, który z uwagi na pełnioną obecnie funkcję dyrektora Polskiego Związku Narciarskiego, musiał udać się do francuskiego Courchevel-Meribel.

"Orzeł z Wisły" świętuje bez ukochanej

Choć natłok obowiązków związany z alpejskimi mistrzostwami świata w narciarstwie nie jest mały, nie pozwolił on jednak "Orłowi z Wisły" w pełni zapomnieć o tęsknocie za ukochaną małżonką Izabelą.

- Kochani! Dziś jest jeden z najpiękniejszych dni w roku - święto zakochanych. Ja spędzę go na wyjeździe, bez mojej Walentynki, ale co się odwlecze, to nie uciecze! Pamiętajcie - spędzać czas z ukochanymi należy nie tylko od święta! - napisał prezes PZN na Instagramie.

Do wpisu Małysz dołączył także zdjęcie ze swoją "Walentynką", pochodzące z jednej z wypraw do Włoch, a dokładniej do malowniczej Sieny.

Co równie urzekające, także Izabela Małysz nie omieszkała złożyć mężowi oraz fanom wyjątkowych życzeń z okazji dzisiejszych Walentynek.

- Życzę wszystkim miłości przez calutki rok... a nie tylko od święta - podkreśliła w relacji na InstaStories, zamieszczając tę samą fotografię oraz zdjęcie bukietu pięknych róż, które otrzymała od wciąż zakochanego w niej byłego skoczka.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Instagram