Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Poważne oskarżenia wobec Nicoli Zalewskiego w trakcie Euro 2024. Pachnie skandalem
Karol Osiński
Karol Osiński 15.06.2024 08:45

Poważne oskarżenia wobec Nicoli Zalewskiego w trakcie Euro 2024. Pachnie skandalem

Nicola Zalewski i Krzysztof Piątek
Fot. ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Nicola Zalewski uchodzi za bardzo ważny element “układanki” Michała Probierza podczas Euro 2024. 22-latek wyjechał z kadrą do Niemiec i będąc tam na jaw wyszła afera, której prawdopodobnie nikt się nie spodziewał. Został oskarżony o zdradę swojej partnerki z dziewczyną popularnego influencera. Padły bardzo mocne słowa, a sam piłkarz zdążył już “zareagować”.

Kim jest Nicola Zalewski?

Nicola Zalewski to 22-letni reprezentant Polski w piłce nożnej. Obecnie jest piłkarzem włoskiej AS Roma, gdzie występuje od początku swojej kariery. Debiut w seniorskim futbolu zaliczył w sezonie 2020/2021. Jeszcze w czasach, w których na ławce trenerskiej rzymskiej ekipy zasiadał Jose Mourinho, Polak często pojawiał się na murawie oraz w pierwszej jedenastce “Wilków”. W ostatnim czasie wiedzie mu się nieco gorzej.

Młody zawodnik nie uchodzi za skandalistę, jednak już raz zdarzyła się sytuacja, po której musiał się tłumaczyć. Miała ona miejsce, kiedy wspomniana AS Roma mierzyła się z SSC Napoli w rozgrywkach Serie A. Barw drugiej z drużyn bronił wówczas Piotr Zieliński. W przerwie meczu w szatni kamery zarejestrowały sytuację, podczas której panowie wymienili się wulgarnymi słowami. Z czasem wyjaśnili sprzeczkę, lecz teraz 22-latek prawdopodobnie znów będzie musiał się tłumaczyć.

Kompromitacja TVP Sport przed meczem otwarcia Euro. Wściekli kibice regulowali odbiorniki

Nicola Zalewski oskarżony o zdradę przez influencera

Zainteresowanie Nicolą Zalewskim wzrosło, lecz nie tylko dzięki zdobytej bramce w meczu przeciwko Turcji. Kamil Szymczak, influencer znany z programu TVN pt. "Czas na Show. Drag Me Out", zamieścił na InstaStories zaskakujący wpis, w którym wywołał do tablicy 22-letniego piłkarza. Zasugerował, że on i jego dziewczyna, Vanessa Rojewska dopuścili się zdrady.

Wycieczki w góry są spoko... No, chyba że podczas jednej z nich dowiadujesz się o zd.... Nico, poinformujesz swoją dziewczynę, co zrobiłeś z moją? - napisał Kamil Szymczak.

Kamil Szymczak oskarża Nicolę Zalewskiego o zdradę z jego dziewczyną

ZOBACZ TEŻ: Śmiertelnie pobili młodego polskiego piłkarza. Przekazano, co ich czeka w więzieniu

Nicola Zalewski "zareagował" na doniesienia o zdradzie

Wprawdzie ani piłkarz, ani Vanessa Rojewska nie odnieśli się bezpośrednio do oskarżeń o domniemanej zdradzie, jednak oboje “zareagowali” na te doniesienia. Nicola Zalewski zablokował możliwość dodawania komentarzy pod jego zdjęciami na Instagramie, natomiast influencerka usunęła zdjęcia. Te temat rozgrzał media społecznościowe do czerwoności.