Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zapytali Michała Probierza, kto wygra Euro 2024. Jego odpowiedź zaskoczy niejednego
Michał Pokorski
Michał Pokorski 14.06.2024 20:49

Zapytali Michała Probierza, kto wygra Euro 2024. Jego odpowiedź zaskoczy niejednego

Michał Probierz
fot. Wojciech Olkusnik/East News

Podczas konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zapytał Michała Probierza o faworytów Euro. Selekcjoner reprezentacji Polski bez wahania odpowiedział i wbił wszystkich w fotel. Zaskakująca pewność trenera Biało-Czerwonych.

Michał Probierz pewny swoich zawodników

Podczas konferencji prasowej jeden z dziennikarzy zapytał trenera Polaków o faworytów Euro 2024. Michał Probierz bez chwili namysłu odpowiedział przedstawicielowi mediów i zaimponował publice:

Oprócz Polski? Nie wiem (kto wygra Euro - red.) - powiedział selekcjoner Polaków.

Zgromadzona w sali widownia przyjęła odpowiedź Probierza z uśmiechem i entuzjazmem. 

Euro 2024. Gdzie i o której oglądać mecz otwarcia?

Michał Probierz zaimponował kibicom

Odpowiedź i pewność siebie selekcjonera bardzo zaimponowały kibicom. W komentarzach na platformie X czytamy m.in:

I taki mental powinien mieć każdy trener/piłkarz. Jak nie grasz po to, aby wygrać to po co w ogóle zaczynasz? - pisze jeden z użytkowników.

Michał Probierz znany jest ze swojego charakteru oraz temperamentu. W materiałach wideo na kanale Łączy na piłka wielokrotnie widać pewność trenera. Łatwo zauważyć także, że 51-latek nie boi się użyć ostrzejszego języka. Selekcjoner bez wątpienia wkłada w prowadzenie reprezentacji Polski całe swoje serce oraz umiejętności. 

CZYTAJ TAKŻE: Euro 2024. O której mecz otwarcia?

Euro 2024 już dzisiaj

Podopieczni Michała Probierza rozpoczną mistrzostwa Europy 16 czerwca, pojedynkiem z Holendrami. Następnymi rywalami Polski będzie kolejno Austria (21.06) oraz Francja (25.06). Euro 2024 wystartuje już w dzisiaj, turniej zainauguruje spotkanie Niemców ze Szkotami. Pierwszy gwizdek na Allianz Arenie w Monachium punktualnie o godzinie 21:00 czasu polskiego.