Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Piotr Żyła zaczepiony przez Sławomira Peszkę. Sugestywne nagranie, będzie niespodzianka?
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 06.09.2023 21:47

Piotr Żyła zaczepiony przez Sławomira Peszkę. Sugestywne nagranie, będzie niespodzianka?

Sławomir Peszko, Piotr Żyła
Youtube/CLOUT MMA & Instagram/piotr_zyla_official

Piotr Żyła szykuje się do sezonu zimowego w skokach narciarskich - rozpocznie się on już w listopadzie. Tymczasem wydaje się, że mistrz świata może mieć też nieco inne plany sportowe niż przewidywano. W sieci zaczepił go Sławomir Peszko. Czy to zapowiedź nowej roli?

Piotr Żyła szykuje się do sezonu

Piotr Żyła wraz z kolegami z kadry A trenował do niedawna na skoczni w Innsbrucku i szykował formę na ostatnie zawody Letniego Grand Prix, które odbędą się za miesiąc. Przede wszystkim wszyscy polscy skoczkowie szykują dyspozycję na nadchodzący wielkimi krokami sezon zimowy. 

Czy Żyła będzie w stanie wzlecieć na wysoki poziom, gdy nadejdzie początek sezonu? Jak na razie przygotowania przebiegają bez większych zakłóceń. Wiele może jednak zmienić ostatnia sieciowa aktywność Sławomira Peszki. Takiego połączenia nikt się nie spodziewał.

Polscy siatkarze wygrali swoją grupę. Wiadomo, z kim zmierzą się w 1/8 finału

Sławomir Peszko zaczepił Piotra Żyłę

Sławomir Peszko w ostatnim czasie zajmuje się przede wszystkim kolekcjonowaniem kolejnych ciekawych nazwisk na gale federacji Clout MMA. Były piłkarz miał szczęście już od samego początku - w oktagonie zmierzyli się m.in. Tomasz Hajto i Zbigniew Bartman. 

Zdaje się, że Peszko nie ustaje w poszukiwaniach interesujących nazwisk. Na jego profilu na Instagramie pojawiło się zaskakujące wideo. Postanowił zaczepić Piotra Żyłę.

Piotr Żyła się zgodzi?

- Piotrek, gdzie ty jesteś? Bierz się za treningi, żebyś był gotowy na Clout MMA. A ja biorę się za skakanie - mówił w krótkim wideo Sławomir Peszko przebrany w strój narciarski. Czy to sugestia, że już niebawem zobaczymy Piotra Żyłę w oktagonie?

Jak na razie informacja nie jest potwierdzona, ale wszystko wskazuje na to, że na następnej gali skoczek narciarski wystąpi i to być może nawet przeciwko samemu organizatorowi. Sławomir Peszko jest na to gotowy?