Sport.Goniec.pl > Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko

Sławomir Peszko
19.09.2023 10:56 Sławomir Peszko został trenerem. Zaskakujące wieści ws. byłego reprezentanta Polski

Sławomir Peszko kilka tygodni temu ogłosił zakończenie piłkarskiej kariery. Były reprezentant Polski w ostatnim czasie zaangażował się w MMA i został twarzą nowej organizacji freak fightowej. "Peszkin" ukończył również kurs UEFA A, pozwalający mu na objęcie stanowiska trenera. W ostatnich dniach świat sportu obiegła zaskakująca informacja o nowej pracy popularnego piłkarza. Sławomir Peszko po raz pierwszy w karierze zasiądzie na ławce jako menadżer.

Sławomir Peszko, Piotr Żyła
06.09.2023 21:47 Piotr Żyła zaczepiony przez Sławomira Peszkę. Sugestywne nagranie, będzie niespodzianka?

Piotr Żyła szykuje się do sezonu zimowego w skokach narciarskich - rozpocznie się on już w listopadzie. Tymczasem wydaje się, że mistrz świata może mieć też nieco inne plany sportowe niż przewidywano. W sieci zaczepił go Sławomir Peszko. Czy to zapowiedź nowej roli?

Sławomir Peszko
17.08.2023 12:43 Sławomir Peszko gotowy na debiut w formule MMA. Może dojść do sensacyjnej walki

Sławomir Peszko zaskoczył wszystkich, gdy pojawił się w świecie freak-fightów kilka miesięcy temu. Obecnie zapowiada, że w połowie przyszłego roku będzie gotowy, aby stoczyć walkę w formule MMA. Jest już mowa o potencjalnym przeciwniku, wciąż aktywnym sportowcu. Całe środowisko wraz z internautami widzi go jednak również w walce z innymi zawodnikami. 

Tomasz Hajto
31.07.2023 17:35 Tomasz Hajto zarobi fortunę w federacji Sławomira Peszki. Kwota zbija z nóg

Tomasz Hajto został już zapowiedziany, jako jedna z głównych gwiazd CLOUT MMA - nowej federacji, którą stworzył m.in. Sławomir Peszko. Zmierzy się ze Zbigniewem Bartmanem i wiadomo już, że zainkasuje za to prawdziwą fortunę. 

Sławomir Peszko
17.07.2023 12:54 Na imprezie Lewandowskich było "grubo". Sławomir Peszko wyjawił szczegóły

Nie milkną echa po drugim weselu Lewandowskich. Teraz głos w tej sprawie zabrał Sławomir Peszko, dobry przyjaciel kapitana polskiej drużyny. W wywiadzie dotyczącym Clout MMA piłkarz opowiedział o szczegółach imprezy u zawodnika Barcelony. Okazało się, że było “grubo”.

Polscy siatkarze
06.07.2023 12:00 Oficjalnie. Zbigniew Bartman zawalczy na Clout MMA

Jakiś czas temu Sławomir Peszko ogłosił powstanie nowej federacji freak-fightowej Clout MMA. Teraz były reprezentant Polski zamierza namówić do walk głośne nazwiska ze świata sportu. Jednym z nich został Zbigniew Bartman, siatkarz znany z występów w biało-czerwonych barwach.

Robert Lewandowski
19.06.2023 16:39 Robert Lewandowski zawalczy na gali freak-fightowej? Zawodnik zabrał głos w sprawie ewentualnego występu

W ostatnim czasie dużo mówi się organizacji freak-fightowej, której twarzą został Sławomir Peszko. Były reprezentant Polski zapowiedział, że do udziału w walkach będzie starał się nakłonić wielu piłkarzy. Padło również nazwisko Roberta Lewandowskiego. Snajper FC Barcelony o możliwość walki w świecie freak-fightów został zapytany w rozmowie z TVP Sport. Z jego ust padła tajemnicza odpowiedź.

Sławomir Peszko
12.06.2023 16:19 Kim jest chłopak z tego zdjęcia? Dziś wygląda zupełnie inaczej, to gwiazda polskiej piłki

Kim jest chłopak ze zdjęcia? Nastolatek świetnie radził sobie w piłkarskich zmaganiach i po latach miał szansę na grę w polskiej reprezentacji. Ostatnio postanowił jednak zakończyć sportową karierę. O kim mowa?

Sławomir Peszko
07.06.2023 16:38 Sławomir Peszko znalazł partnerkę biznesową. Otwierają nową federację MMA

Sławomir Peszko ledwie przedwczoraj przebąkiwał o zakończeniu kariery, a dziś już wiadomo, dlaczego. Były piłkarz ma nowy pomysł na życie. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie z partnerką biznesową, która z pewnością da mu rozgłos. Szykuje się coś wielkiego.