Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Sławomir Peszko przekazał ważną informację. Chodzi o jego rodzinę
Karol Osiński
Karol Osiński 26.05.2024 16:45

Sławomir Peszko przekazał ważną informację. Chodzi o jego rodzinę

Sławomir Peszko
Fot. Instagram/slawomirpeszko

Sławomir Peszko podzielił się z fanami informacją rodzinną. W życiu jego synka Marcela nadszedł bardzo ważny dzień i z tej okazji były piłkarz udostępnił fotografię na Instagramie. Uwagę zwraca ubiór ex reprezentanta Polski. Tak wystrojonego nie widzimy go często. 

Sławomir Peszko pozostaje aktywny po zakończeniu kariery

Sławomir Peszko zawiesił korki na kołku w czerwcu 2023 roku, lecz w dalszym ciągu pozostaje aktywny medialnie. Po pierwsze - pełni funkcję ambasadora i twarzy Clout MMA i niewykluczone, że wkrótce zobaczymy go w klatce, a po drugie - jest trenerem Wieczystej Kraków, która właśnie awansowała do drugiej ligi.

Krakowska drużyna ma w swoich szeregach zawodników, którzy w przeszłości występowali w znakomitych klubach. Wystarczy wspomnieć o Jacku Góralskim, który jakiś czas temu przeszedł do Wieczystej z niemieckiego VfL Bochum, czy Michale Pazdanie. W bieżącym sezonie krakowianie zdobyli dotychczas 75 punktów w lidze.

Dramat polskich siatkarzy w Lidze Narodów. Przerwali znakomitą passę

Życie prywatne Sławomira Peszki

Ponadto Sławomir Peszko należy do grona byłych reprezentantów Polski, którzy bardzo aktywnie korzystają z mediów społecznościowych. Na Instagramie trenera Wieczystej można znaleźć wątki nie tylko sportowe, ale też rodzinne. Emerytowany piłkarz bardzo chętnie publikuje fotki ze swoją żoną Anną, którą poślubił w 2009 roku.

Nie ma problemu również z pokazywaniem wizerunku swoich dzieci. Para doczekała się dwójki pociech: córki Wiktorii oraz synka Marcela. “Peszkin” wielokrotnie zabierał ich na stadiony, by wspólnie z nim kibicowały klubom, z którymi związany jest ich tata, ale również na spotkania reprezentacji Polski

ZOBACZ TEŻ: Mocne słowa Rybakiny o Idze Świątek. “Czuję, że potrafię dominować”

Ważny dzień w życiu Sławomira Peszki

W sobotę 25 maja Sławomir Peszko podzielił się ze swoimi fanami ważną informacją rodzinną. Jego synek Marcel poszedł do pierwszej komunii świętej i z tej okazji były piłkarz udostępnił na Instagramie zdjęcie z całą rodziną. Widać na nim, jak odświętnie ubrał się na tę okazję. Postawił na jasny garnitur, do którego dorzucił czarne mokasyny. Natomiast jego żona Anna założyła długą i jasnofioletową sukienkę oraz sandały na szpilce.