Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Caroline Derpienski zawalczy w MMA? Otrzymała niecodzienną propozycję
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 06.09.2023 19:40

Caroline Derpienski zawalczy w MMA? Otrzymała niecodzienną propozycję

Caroline Derpienski
Instagram/carolinederpienski

Caroline Derpienski była ostatnio gościnią Kuby Wojewódzkiego. Jak się okazało, gwiazda miała również co nieco do powiedzenia o MMA. Okazało się, że niedawno dostała pewną nieoczekiwaną propozycję. Czy zobaczymy ją w oktagonie?

Caroline Derpienski u Kuby Wojewódzkiego

Caroline Derpienski to jedna z najbardziej znanych polskich influencerek. Modelka na co dzień mieszka w Miami i jest żoną 60-letniego milionera. Od czasu do czasu przyjeżdża jednak do Polski, by udzielać wywiadów i poszerzać grono swoich fanów. 

Ostatnio przyjęła zaproszenie od Kuby Wojewódzkiego. Na jego kanapie zasiadła obok Marcina Hakiela. Piękna modelka opowiedziała m.in. o pewnej sportowej propozycji, którą niedawno otrzymała. 

Polscy siatkarze gładko ograli Czarnogórę. Ogromna przewaga punktowa, przepaść

Caroline Derpienski w MMA?

Caroline Derpienski opowiedziała o propozycji, jaką otrzymała od organizatorów jednej z popularnych gal MMA. Wyjaśniła, że szybko podjęła decyzję w sprawie swojej ewentualnej walki w oktagonie. Odpowiedź mogła niektórych zdziwić. 

- Dla mnie to jest agresja, dla mnie to jest "nie" - wyjaśniła modelka. Zdaje się, że nawet mimo uprawianych przez nią ostatnio sportów walki, nie jest gotowa na to, by walczyć w klatce przeciwko innym ludziom. Może kiedyś polscy organizatorzy gal MMA będą mieli więcej szczęścia. 

Caroline Derpienski za droga dla MMA?

Według ustaleń “Faktu”, Caroline Derpienski otrzymała propozycję od Fame MMA. Potwierdzono, że przeprowadzono wstępną rozmowę z influencerką, odpowiedź na zabiegi była jednak negatywna. Czy modelka była zbyt droga dla federacji?

- Nie można tego dokładnie określić, ponieważ nie były prowadzone żadne poważniejsze rozmowy i nie doszło do poruszenia kwestii finansowych - wyjawili przedstawiciele Fame MMA. 

Źródło: Fakt.pl

Tagi: MMA