Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Piotr Żyła z partnerką w weselnych nastrojach. Internauci zachwyceni
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 04.05.2024 22:17

Piotr Żyła z partnerką w weselnych nastrojach. Internauci zachwyceni

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła
Fot. Instagram/@marceepan

Piotr Żyła i jego partnerka, Marcelina Ziętek wzięli udział w weselu swoich znajomych. Zdjęciami ze wspólnego wyjścia pochwalili się na swoich kontach na Instagramie. Internauci wyrażają zachwyt i zwracają uwagę na ich ubiór.

Szczęśliwy związek Piotra Żyły z aktorką

Informacja o tym, że Piotr Żyła i Marcelina Ziętek spotykają się pojawiła się po raz pierwszy w połowie 2020 roku. Po jakimś czasie sportowiec i aktorka udostępnili wspólne zdjęcie, które potwierdziło domysły fanów. Od tamtego momentu coraz częściej możemy oglądać ich fotografie, na których są razem. 

Jest decyzja EHF dot. protestu Industrii Kielce. Klamka zapadła Karolina Kowalkiewicz wraca do ringu. Walka z Brazylijką przejdzie do historii

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek na weselu. Internauci zwrócili uwagę na ubiór

Pior Żyła i Marcelina Ziętek pokazali swoje zdjęcia z wesela u swoich znajomych. Udostępnili oni swoje fotografie na Instagramie, na których pozują w gustownych ubraniach. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy wyrazili zachwyt tym, jak wygląda para.

Fajna stylówa

 

Piękni i młodzi. Bawcie się dobrze kochani

Byli też tacy, którzy życzyli skoczkowi i aktorce szczęścia na nowej drodze życia. Należy jednak wziąć pod uwagę, że to nie ci zakochani byli tamtego wieczoru parą numer jeden na weselu.

Piotrek szczęścia na nowej drodze życia

 

Piotruś, gratulacje i wszystkiego najlepszego na nowej drodze, z nową miłością

ZOBACZ: Triumf Igi Świątek po ponad 3 godzinach męczarni! Polka z pucharem za Madrid Open!

Co z Piotrem Żyłą i jego walką w Clout MMA?

Cały czas nie jest jasna sprawa związana z potencjalną walką Piotra Żyły na Clout MMA. Ostatnio na ten temat wypowiedział się prezes Polskiego Związku Narciarskiego, Adam Małysz. Były skoczek nie ma jednak zbyt dobrych wieści dla kibiców, którzy wyczekują jego występu w oktagonie.

Gdy Piotrek się do nas zwrócił, było ustalone, że to ma być kwiecień-maj. Mamy koniec kwietnia i nic o tej walce nie wiadomo. Słyszałem o czerwcowym terminie, ale jest sporo komplikacji i w tym roku może to nie wypalić