Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Piękny gest Piotra Żyły. Skoczek nie zapomniał o ukochanej
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 16.02.2024 12:13

Piękny gest Piotra Żyły. Skoczek nie zapomniał o ukochanej

Piotr Żyła
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kiedy Puchar Świata wzywa, trzeba lecieć i to daleko, nawet kosztem Walentynek. Z pewnością Piotr Żyła wolałby spędzić ten dzień ze swoją ukochaną u boku - aktorką Marceliną Ziętek. “Wiewiór” pamiętał o tym święcie i wykonał romantyczny gest w kierunku wybranki, wysyłając bukiet czerwonych róż.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek są parą od dłuższego czasu

Piotr Żyła, wraz z pozostałymi polskimi skoczkami bierze udział w Pucharze Świata w Sapporo. Po dzisiejszych kwalifikacjach wiemy już, że wszystkie “Orły” zakwalifikowały się do konkursu. Popularny “Wiewiór” zajął w nich 27. miejsce, skacząc na odległość 117,5 m. Spośród Polaków lepsi od niego byli Dawid Kubacki oraz Aleksander Zniszczoł.

Pomimo tego, że Żyłę i Marcelinę Ziętek dzielą tysiące kilometrów, nie przeszkodziło to skoczkowi w uszczęśliwieniu swojej ukochanej. Prosto z Japonii wysłał aktorce bukiet róż, którym kobieta pochwaliła się na swoim Instagramie.

Bukiet róż od Piotra Żyły dla Marceliny Ziętek
Bukiet róż od Piotra Żyły dla Marceliny Ziętek. Instagram/marceepan
Kasai jak wino. Japończyk napisał piękną historię w Sapporo

Związek, który na początku był niepubliczny

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek, podczas początków spotykania się ze sobą nie upubliczniali swojego związku. Skoczek związał się wówczas z aktorką, gdzie wcześniej przez 12 lat żył w miłości z Justyną Lazar, kuzynką Adama Małysza

Po pewnym czasie Żyła i Ziętek zaczęli udostępniać wspólne zdjęcia, zatem każdy śledzący ich media społecznościowe był pewny, że są oni parą.

Sylwetka partnerki Piotra Żyły

Marcelina Ziętek to aktorka, która występowała w słynnych produkcjach telewizji TVN, czyli “Szkoła” i “19+”. W tym drugim serialu grała Kaję Jarosik. Ponadto brała udział w konkursach piękności, a w opisie profilu na Instagramie szczyci się tytułami Miss Południa Nastolatek i Miss Foto Południa Nastolatek