Sport.Goniec.pl > Marcelina Ziętek

Marcelina Ziętek

Piotr Żyła, Marcelina Ziętek
14.08.2023 16:18 Piotr Żyła i Marcelina Ziętek wyprawiają cuda w Planicy. "Niesamowite przeżycie"

Piotr Żyła i jego partnerka, Marcelina Ziętek, korzystają w pełni ze wspólnych wakacji. Po tym, jak jeden z liderów naszej kadry reprezentacji w skokach narciarskich wygrzewał się w słońcu na włoskiej plaży, teraz Piotr Żyła nie próżnuje i postawił na spędzenie czasu z Marceliną Ziętek w nieco bardziej aktywny sposób. Udali się w tym celu do Planicy i skorzystali z atrakcji, która wielu innych przeraża.

Marcelina Ziętek
08.08.2023 17:51 Marcelina Ziętek pręży boskie ciało w słonecznej Italii. Piotr Żyła ma szczęście

Marcelina Ziętek odpoczywa we Włoszech. Widać, że to dobrze spędzony czas dla młodej aktorki i ukochanej Piotra Żyły. W sieci pojawiło się sporo zdjęć, na których widać doskonałą figurę Ziętek oraz… jej zainteresowania. Co takiego robi na wakacjach?

Piotr Żyła z Marceliną Ziętek
19.06.2023 15:32 Piotr Żyła szaleje z ukochaną na weselu. Fani pod wrażeniem pary

Piotr Żyła od pewnego czasu wiedzie szczęśliwe życie u boku Marceliny Ziętek. Para chętnie dzieli się swoją prywatnymi chwilami, regularnie publikując posty w mediach społecznościowych. W zeszły weekend zakochani bawili się na weselu. Show skradły ich stylizacje. Fani byli zachwyceni gustem skoczka oraz jego partnerki.

Kuchnia Piotra Żyły
21.04.2023 14:11 Dziewczyna Piotra Żyły pochwaliła się ich nową kuchnią. Internauci zachwyceni

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek od pewnego czasu mieszkają w energooszczędnym domu. W ostatnich dniach partnerka skoczka pochwaliła się wyglądem ich nowej kuchni. - Postawiliśmy na białe fronty i czarne dodatki - tłumaczyła. Fani są pod wrażeniem pomysłu oraz wykonania.

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
18.04.2023 12:01 Ukochana Piotra Żyły dodała wyjątkowe zdjęcie. Nie szczędziła mu czułości

Piotr Żyła zaliczył udany sezon, a powodzenie nie opuszcza go także w życiu prywatnym. Skoczek dużo czasu spędza ze swoją ukochaną, która obficie relacjonuje ich przygody na Instagramie. Najnowsze opublikowane przez Marcelinę Ziętek fotosy dowodzą, że płomień miłości zakochanych wciąż nie wygasa. Internauci ogień uczuć widzą zwłaszcza w partnerce Piotra Żyły, która w wodzie obdarzyła go soczystym pocałunkiem.  

Piotr Żyła i Marcelina Ziętek
15.04.2023 21:21 Marcelina Ziętek pokazała, jak urządziła się z Piotrem Żyłą. Co za widok

Piotr Żyła od pewnego czasu układa sobie życie u boku ukochanej Marceliny Ziętek. Para po raz pierwszy oznajmiła, że jest w związku w 2020 roku. Od pewnego czasu chwalą się fanom w mediach społecznościowych swoim nowym, energooszczędnym domem. Okazuje się, że jest on już prawie gotowy.

Piotr Żyła
05.03.2023 21:15 Piotr Żyła wrócił do domu i złapał się za głowę. Marcelina Ziętek sprawiła mu dużą niespodziankę

Piotr Żyła wrócił do rodzinnego Ustronia ze złotym medalem mistrzostw świata na skoczni normalnej. W domu czekała go spora niespodzianka - najpierw swoje trzy grosze dodała Marcelina Ziętek, a potem odbyło się wielkie miejskie świętowanie.