Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Marcelina Ziętek pręży boskie ciało w słonecznej Italii. Piotr Żyła ma szczęście
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 08.08.2023 17:51

Marcelina Ziętek pręży boskie ciało w słonecznej Italii. Piotr Żyła ma szczęście

Marcelina Ziętek
Instagram/marceepan

Marcelina Ziętek odpoczywa we Włoszech. Widać, że to dobrze spędzony czas dla młodej aktorki i ukochanej Piotra Żyły. W sieci pojawiło się sporo zdjęć, na których widać doskonałą figurę Ziętek oraz… jej zainteresowania. Co takiego robi na wakacjach?

Marcelina Ziętek na wakacjach

Marcelina Ziętek wyjechała do Włoch i spędza tam wspaniałe wakacje. Widać po zdjęciach, że bawi się doskonale i szuka każdej okazji do tego, by móc się opalić i wypróbować nowe stroje kąpielowe - można jej pozazdrościć szerokiej kolekcji. 

Jak na razie na żadnym zdjęciu nie pokazała się z Piotrem Żyłą, ale można założyć, że ukochany prędzej czy później do niej dołączy. Spędzanie razem romantycznych wakacji jest istotne dla każdej pary, jeśli istnieje taka możliwosć. 

7-latek zapozował do zdjęcia. Chwilę później już nie żył, tragiczne kulisy

Marcelina Ziętek wie, jak pozować

Marcelina Ziętek zajmuje się fotomodelingiem i doskonale wie, jak pozować, nawet na zdjęciach, które robi sobie sama. Widać to doskonale po kolekcji, jaką pokazała fanom w relacjach. Nic dziwnego, że wielu z nich zachwyca się tym, jak wygląda celebrytka. 

Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, na których pokazuje nie tylko swoją piękną twarz, ale również dekolt. Stroje kąpielowe - pierwsza klasa. 

marcelina ziętek instagram 1.png

marcelina ziętek instagram 2.png

Marcelina Ziętek pokazała swoje zainteresowania

Marcelina Ziętek pochwaliła się również tym, co robi w wolnym czasie. Nie tylko plaża i morze jej w głowie. Co takiego postanowiła robić w wolnym czasie partnerka polskiego mistrza skoków? 

Pokazała, że ma również zacięcie do literatury. Widać, że zaczęła czytać jedną z przywiezionych powieści. Zdaje się, że zaczytała się na dobre, co widać po wstawionych zdjęciach. Oby lektura była tego warta. 

marcelina ziętek instagram 3.png