Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Niepokojące informacje o polskim piłkarzu. Wszystko ujawnił tuż po meczu
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 16.06.2024 17:51

Niepokojące informacje o polskim piłkarzu. Wszystko ujawnił tuż po meczu

Bartosz Salamon

Reprezentacja Polski przegrała w swoim pierwszym meczu na EURO 2024 z Holandią 1:2. Jednym z wyróżniających się zawodników był Bartosz Salamon, który musiał zejść z urazem w 86. minucie. W pomeczowej rozmowie z TVP Sport wyznał, co się stało.

Niedosyt po spotkaniu reprezentacji Polski na EURO 2024 z Holandią

Reprezentacja Polski bardzo dobrze rozpoczęła swój pierwszy mecz EURO 2024 z Holandią. W 16. minucie na prowadzenie wyprowadził Biało-Czerwonych Adam Buksa. W kolejnych akcjach fantastycznie działała obrona kadry Michała Probierza, z Wojciechem Szczęsnym na czele. Jeszcze przed przerwą wyrównał Cody Gakpo, którego strzał odbił się od nóg Bartosza Salomona, co zmyliło naszego golkipera.

W drugiej połowie kibice mieli nadzieję, że uda się przynajmniej wytrzymać napór Holendrów, którzy w sumie oddali tego popołudnia w Hamburgu aż 20 strzałów. Niestety, ostatni okazał się golem na wagę trzech punktów dla “Oranje”, a autorem bramki w 83. minucie był Wout Weghorst, który wszedł na murawę zaledwie dwie minuty wcześniej.

Polska - Holandia. Wielki smutek po występie Biało-Czerwonych na EURO 2024 Kolejne problemy TVP Sport, tego się nie spodziewali. Kibice byli wściekli

Bartosz Salamon o swoim urazie po meczu z Holandią

Po meczu Polski z Holandią o krótką rozmowę został poproszony m. in. Bartosz Salamon. Powiedział on, że czuje się winny porażki 1:2.

Czuję się winny za tą porażkę, ponieważ ja jako obrońca powinienem obronić w tej sytuacji strzał (na 1:2 dla Holendrów - red.) - powiedział Bartosz Salamon w rozmowie z TVP Sport

Bartosz Salamon zszedł z boiska w 86. minucie i jako jeden z pierwszych udał się do szatni. O uraz i okoliczności jego odniesienia także został zapytany przez dziennikarkę TVP Sport w pomeczowej rozmowie.

Przy bramce stanął mi całym ciężarem na stopie przeciwnik i mam coś z palcem. Będę miał badania, więc przeanalizujemy

ZOBACZ: Pokazali, co zrobili polscy kibice na meczu. Po mistrzowsku ośmieszyli Holendrów

Pozytywne odczucia po meczu Polski z Holandią

Reprezentacja Polski pozostawiła bardzo dobre wrażenie po swoim pierwszym spotkaniu na EURO 2024. Mimo zwycięstwa Holendrów, wielu zawodników zdecydowanie się wyróżniało. Swoich kolegów pochwalił również Bartosz Salamon w rozmowie po meczu z TVP Sport.

Jeżeli spojrzę na moich kolegów no to każdy z nich dał z siebie wszystko, grał naprawdę dobry mecz (…) niech każdy dalej idzie w to, co pokazał dzisiaj