Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Była 16 minuta, gdy Polacy zszokowali świat. Tak padł nasz pierwszy gol na Euro
Michał Pokorski
Michał Pokorski 16.06.2024 15:23

Była 16 minuta, gdy Polacy zszokowali świat. Tak padł nasz pierwszy gol na Euro

reprezentacja Polski

Reprezentacja Polski prowadzi z Holandią 1:0 w Hamburgu. Kapitalnie rozegrany przez Piotra Zielińskiego rzut rożny wykończył Adam Buksa.

Fenomenalne otwarcie Polaków

Reprezentacja Polski przeżywała trudne chwile na samym początku meczu. Holendrzy zdominowali naszych , oddali kilka strzałów, ale poradziła sobie z nimi nasza obrona.

W 16. minucie po niepewnej interwencji Holendra, Biało-Czerwoni wykonywali rzut rożny. Piotr Zieliński precyzyjnie dośrodkował w pole karne i akcję wykończył Adam Buksa. Napastnik Polaków wyszedł na “drugie piętro” i skierował piłkę do siatki. Polska prowadziła w Hamburgu 1:0!

Polacy nagle zaczęli to robić pod stadionem w Hamburgu. Policjanci rozkładają ręce Atak nożownika w Niemczech w czasie Euro 2024. Nie żyją dwie osoby

Trwa Euro 2024

Trwa trzeci dzień Euro 2024. Spotkania rozpoczęło starcie Polaków z Holendrami. Kolejnym meczem o godzinie 18:00 będzie pojedynek Słoweńców z Duńczykami. Dzień zakończy rywalizacja Anglii z Serbią w ramach rozgrywek grupy C.