Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Natalia Kaczmarek otwarcie o przygotowaniach do ślubu. Zdradziła szczegóły
Karol Osiński
Karol Osiński 19.04.2024 15:36

Natalia Kaczmarek otwarcie o przygotowaniach do ślubu. Zdradziła szczegóły

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
Fot. Pawel Wodzynski/East News

We wrześniu br. Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki staną na ślubnym kobiercu. Lekkoatletka udzieliła wywiadu dla “Faktu”, podczas którego zdradziła, jak idą przygotowania do ceremonii i wesela. Wszystko jest już dopinane na ostatni guzik.

Natalia Kaczmarek zdradziła, jak idą przygotowania do slubu

Sezon lekkoatletyczny wkrótce ruszy pełną parą, a Natalia Kaczmarek przygotowuje się nie tylko do rozgrywek, ale też własnego ślubu i wesela. W najnowszym wywiadzie przekazała, że zdecydowana większość spraw jest już załatwiona. Pozostało kilka spraw.

Suknię ślubną już mam. Nie mamy obrączek, ale większość spraw jest gotowych, dlatego w ogóle się nie martwię - powiedziała sportsmenka w rozmowie z “Faktem”.

 

Błaszczykowski wszedł na scenę i zaczął przepraszać. Widownia wpadła w śmiech

Z tego najbardziej cieszy się Natalia Kaczmarek

26-latka nie ukrywa radości z nadchodzących uroczystości, jednak została dopytana, jak wszystko pogodzi z przygotowaniami do sezonu oraz igrzyskami olimpijskimi w Paryżu. Jak twierdzi, nie martwi się o to, ponieważ dziś wszystko jest dostępne przez internet, co ją cieszy szczególnie.

Teraz większość rzeczy można załatwić przez internet z każdego miejsca na ziemi. Myślę, że sobie poradzimy. (...) Mam nadzieję, że to będzie radosne przeżycie i że nie będę się w ogóle stresować - dodała.

ZOBACZ TEŻ: Wstrząsające kulisy śmierci piłkarza. Rodzina przedstawiła fakty

Kiedy Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki biorą ślub?

Natalia Kaczmarek weźmie udział w igrzyskach olimpijskich w Paryżu, które rozpoczynają się 26 lipca i potrwają do 11 sierpnia. Zapewniła sobie kwalifikację do biegu na 400 m, a jej ukochany wkrótce powalczy o wyjazd na olimpiadę. 

Ich wielki dzień nastąpi miesiąc po zakończeniu igrzysk, czyli we wrześniu 2024 roku