Sport.Goniec.pl > Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek

Natalia Kaczmarek
03.07.2024 22:42 Największa rywalka Natalii Kaczmarek jedzie na igrzyska. To mistrzyni olimpijska

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu są już za pasem. Powoli klaruje się sytuacja, jeżeli chodzi o mających wystąpić zawodników. Niedawno pojawiły się wieści o kolejnej rywalce Natalii Kaczmarek, która może sporo namieszać w konkursach biegowych.

Natalia Kaczmarek
01.07.2024 07:43 Co za informacje dla Natalii Kaczmarek. Jej szanse na medal olimpijski znacząco wzrosły

Kolejna wielka rywalka Natalii Kaczmarek odpada z Paryża. Z powodu kontuzji, aktualna mistrzyni olimpijska nie wystąpi na tegorocznych igrzyskach we Francji. Szanse Polki na miejsce na podium po raz kolejny znacząco wzrosły. 

Natalia Kaczmarek
29.06.2024 10:13 Zaskakująca decyzja Natalii Kaczmarek tuż przed igrzyskami w Paryżu

Niecały miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Paryżu. Teraz jednak w Bydgoszczy odbywają się lekkoatletyczne mistrzostwa Polski, na których sukces odniosła Natalia Kaczmarek. Niedługo jednak wygłosiła decyzję, która z pewnością wielu kibiców poruszyła.

Natalia Kaczmarek
13.06.2024 18:43 Chwile grozy Natalii Kaczmarek w Rzymie. Sprinterka miała problemy z oddychaniem

Podczas wczorajszego finału sztafety 4x400 metrów kobiet chwile grozy przeżyła Natalia Kaczmarek. Mistrzyni Europy po zakończeniu biegu bardzo źle się poczuła i w towarzystwie lekarza udała się do pokoju medycznego. Polka zabrała głos i uspokoiła wszystkich fanów.

Natalia Kaczmarek i reakcja jej taty
11.06.2024 12:41 Zdobyła złoty medal i pobiła legendarny rekord. Tak zareagował jej tata, nagranie robi furorę

Natalia Kaczmarek sięgnęła po złoty medal mistrzostw Europy w biegu na 400 m, bijąc tym samym rekord Polski, który wcześniej należał do Ireny Szewińskiej. Na trybunach stadionu w Rzymie pojawiła się jej rodzina, w tym m.in. tata lekkoatletki. Jego reakcja na sukces córki stała się hitem sieci. Wideo błyskawicznie obiegło media społecznościowe.

Natalia Kaczmarek
10.06.2024 22:04 Natalia Kaczmarek mistrzynią Europy i rekordzistką Polski. Kapitalne 400 metrów Polki

Natalia Kaczmarek została mistrzynią Europy w biegu na 400 metrów! 26-latka pobiła rekord Polski Ireny Szewińskiej, który trwał 48 lat! Polka nie zawiodła i pewnie rozprawiła się z rywalkami w finale rzymskiej imprezy. Nieprawdopodobny, fenomenalny, kapitalny bieg sprinterki z Drezdenka. Nasza reprezentacja zdobyła tym samym piąty medal Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy we Włoszech.

Armand Duplantis
06.06.2024 21:21 Mistrz olimpijski szukał młodej Polki. Została odnaleziona. Teraz spełni jej marzenie

Armand Duplantis w środę za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował polskich kibiców, o poszukiwaniach fanki z naszego kraju. Siła internetu nie zawiodła także tym razem i młoda Polka została odnaleziona!

Natalia Kaczmarek
03.06.2024 16:09 Odważne słowa polskiej gwiazdy. "Jadę po złoty medal"

Natalia Kaczmarek już na samym początku sezonu letniego prezentuje wybitną formę. Polska sprinterka wyznała w rozmowie z WP Sportowe Fakty, że jej celem jest złoto najbliższej imprezy.

Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki
19.04.2024 15:36 Natalia Kaczmarek otwarcie o przygotowaniach do ślubu. Zdradziła szczegóły

We wrześniu br. Natalia Kaczmarek i Konrad Bukowiecki staną na ślubnym kobiercu. Lekkoatletka udzieliła wywiadu dla “Faktu”, podczas którego zdradziła, jak idą przygotowania do ceremonii i wesela. Wszystko jest już dopinane na ostatni guzik.

Natalia Kaczmarek
22.09.2023 16:44 Ogromne wyróżnienie dla Natalii Kaczmarek. W pełni na to zasłużyła

Natalia Kaczmarek notuje fenomenalny sezon. Polska zawodniczka osiągnęła wielkie sukcesy na czele ze srebrem mistrzostw świata. Świetna forma Polki została doceniona przez europejską federację. 25-latka została nominowana do prestiżowej nagrody i potrzebuje wsparcia polskich internautów!

Przemysław Babiarz Natalia Kaczmarek
28.08.2023 17:51 Wpadka Przemysława Babiarza podczas komentowania finału sztafety Polek. Błyskawiczne przeprosiny

Polska kobieca sztafeta podczas mistrzostw świata w lekkoatletyce wzięła udział w finałowym biegu 4x400 metrów. Nasze reprezentantki dały z siebie wszystko, pokazując się z dobrej strony. Szczególnie imponująco zaprezentowała się obecna wicemistrzyni świata, Natalia Kaczmarek, która na ostatniej prostej pomogła naszej reprezentacji zająć satysfakcjonujące miejsce. Tuż przed metą działo się tak dużo, że komentujący bieg Przemysław Babiarz popełnił błąd, po którym widzowie wpadli w dezorientację. Komentator błyskawicznie przeprosił widzów.

Natalia Kaczmarek
24.08.2023 15:08 Tyle Natalia Kaczmarek zarobiła za wicemistrzostwo świata. Kwota robi wrażenie

Natalia Kaczmarek udowodniła swoją fantastyczną dyspozycję z ostatnich miesięcy. Polka została srebrną medalistką w biegu na 400 m podczas mistrzostw świata odbywających się w Budapeszcie. Sukces poza krążkiem oraz szacunkiem fanów zagwarantował Polce również pokaźną nagrodę pieniężną. Kwota robi wrażenie.

Natalia Kaczmarek
24.08.2023 12:29 To on skradł serce Natalii Kaczmarek. Jest znanym sportowcem

Natalia Kaczmarek z pewnością może uznać się za człowieka spełnionego. Polka jest świeżo upieczoną srebrną medalistką mistrzostw świata. Dodatkowo jej życie uczuciowe jest bardzo stabilne, szczególnie że ostatnio obchodziła wraz ze swoim ukochanym piątą rocznicę związku. Teraz, po sportowym sukcesie biegaczki, para będzie miała chwilę na przemyślenie tego, jak będzie wyglądał ich ślub. Kto jest jej wybrankiem? To postać świetnie znana polskim kibicom.

Bieg Natalii Kaczmarek
24.08.2023 10:10 Kapitalny finisz Natalii Kaczmarek. Polka została wicemistrzynią świata [WIDEO]

Natalia Kaczmarek potwierdziła świetną formę z ostatnich miesięcy w finale mistrzostw świata w Budapeszcie. Polka po fantastycznym finiszu sięgnęła po srebrny medal w biegu na 400 m! Nasza biegaczka nawiązała do sukcesów wielkiej Ireny Szewińskiej i zdobyła drugi krążek dla Polski.

Natalia Kaczmarek
23.08.2023 16:13 Natalia Kaczmarek powalczy o złoto mistrzostw świata. Rekord Ireny Szewińskiej w zasięgu

Natalia Kaczmarek prezentuje w obecnym sezonie wyśmienitą formę. Polska biegaczka w środę 23 sierpnia stanie przed szansą wywalczenia złotego medalu mistrzostw świata. Polka pokusi się również o pobicie rekordu naszego kraju, należącego od kilkudziesięciu lat do legendarnej Ireny Szewińskiej. Szanse na sukces są naprawdę spore. 

Natalia Kaczmarek
27.07.2023 12:31 Natalia Kaczmarek coraz bliżej rekordu Szewińskiej. Pojawiły się wątpliwości

Natalia Kaczmarek ma za sobą fenomenalny bieg na 400 metrów podczas Memoriału Kamili Skolimowskiej. Polka ustanowiła najlepszy czas w swojej karierze i zbliżyła się do rekordu Ireny Szewińskiej. Pojawiły się jednak duże wątpliwości dotyczące historycznego rezultatu legendy polskiego sportu. W świecie lekkiej atletyki obowiązują bowiem dwa różne wyniki. Sytuacja jest mocno skomplikowana…