Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Ukochana Artura Szpilki przekazała świetne wieści. Fani się doczekali
Karol Osiński
Karol Osiński 19.04.2024 11:47

Ukochana Artura Szpilki przekazała świetne wieści. Fani się doczekali

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
Fot. Instagram/artur_szpilka

Kamila Wybrańczyk przekazała znakomite wieści. Kilka lat temu rozpoczęła przygodę ze sportami walki, lecz w ostatnim czasie miała długą przerwę. Teraz ogłosiła, że przygotowuje się do następnego pojedynku. Niewykluczone, że zobaczymy ją w oktagonie jeszcze w tym roku. 

Świetny start, lecz słaby rozwój Kamili Wybrańczyk w sportach walki

Kamila Wybrańczyk zyskała popularność przede wszystkim jako partnerka życiowa Artura Szpilki. Kobieta była obecna na wszystkich walkach o stawkę swojego ukochanego, a media wielokrotnie obserwowały i rejestrowały jej zachowanie podczas zwycięstw i porażek byłego pięściarza.

Po wielu latach sama zdecydowała się wziąć sprawy w swoje ręce i ogłosiła, że wchodzi w świat sportów walki. Pierwszy pojedynek odbyła w marcu 2021 roku podczas gali Fame MMA 9, gdzie zmierzyła się z Kamilą Smogulecką i pokonała ją. Kolejne walki nie były już dla niej tak udane, ponieważ przegrała trzy z rzędu, odpowiednio z: Martą Linkiewicz, Anną Andrzejewską i Ewą Brodnicką. Teraz chce zatrzeć obraz tamtych klęsk.

Szymon Marciniak pod ostrzałem mediów. Jedna decyzja wywołała kontrowersje

Kamila Wybrańczyk wraca do walki

Ostatnia ze wspomnianych bijatyk 37-latki odbyła się na gali High League 4 czerwca 2022 roku. Od tamtej pory Kamila Wybrańczyk nie brała udziału w żadnej walce, ale regularnie podtrzymywała kontakt ze swoimi fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce powróci do oktagonu, o czym świadczy jej najnowszy wpis. 

Właśnie jadę na trening ju-jitsu poranny (...) Plany są na końcówkę roku niesamowite, także już się zabieram za treningi! - przekazała Kamila Wybrańczyk na InstaStories.

ZOBACZ TEŻ: Sebastian Szymański za burtą. Asysta Polaka nie wystarczyła do awansu

Na której gali zawalczy Kamila Wybrańczyk?

Ukochana Artura Szpilki nie ogłosiła, kiedy dokładnie odbędzie się jej walka, jednak prawdopodobnie będzie to okres pomiędzy październikiem a grudniem. Nie wiadomo również, dla której federacji zawalczy, jednak pewne jest, że nie chodzi o High League, które nie organizuje walk.

Możliwe, że “Kamiszka” wróci do Fame MMA, lecz istnieje prawdopodobieństwo, iż dołączy do popularnego w dzisiejszych czasach Clout MMA. Wszystkiego powinniśmy dowiedzieć się w najbliższych miesiącach.