Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michał Probierz powiedział przed laty znaczące słowa. Kibice od razu mu to wyciągnęli
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 20.09.2023 17:07

Michał Probierz powiedział przed laty znaczące słowa. Kibice od razu mu to wyciągnęli

Michał Probierz
Canal+ Sport

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Kibice woleliby na jego miejscu widzieć Marka Papszuna i od kiedy ogłoszono oficjalną decyzję w sieci pojawiają się kolejne nagrania mające kompromitować nowego szkoleniowca kadry. Przypomniano m.in. o jego znaczących słowach dotyczących reprezentacji.

Michał Probierz selekcjonerem reprezentacji Polski

Tak musiało być. Cezary Kulesza długo starał się chować przed mediami informację dotyczącą tego, kto został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski, ale od wtorku w sieci zaczęły pojawiać się przecieki. Prezes PZPN o swojej decyzji poinformował nie na konferencji prasowej, ale na Twitterze i to z samego rana. 

Michał Probierz, dawny znajomy Kuleszy z Jagielloni Białystok objął reprezentację Polski. Kibice mają teraz spore używanie - w sieci pojawia się mnóstwo starych nagrań z selekcjonerem, których ten wolałby chyba nie widzieć. 

Cezary Kulesza ogłosił. Oto nowy trener reprezentacji Polski

Michał Probierz nie był pierwszym wyborem kibiców

Michał Probierz nie był pierwszym wyborem kibiców. Wielokrotnie Polacy zaznaczali, że chcieliby na stanowisku selekcjonera zobaczyć Marka Papszuna, który odmienił zupełnie drużynę Rakowa Częstochowa. Tymczasem wydaje się, że w PZPN nic się nie zmienia, a w szczególności nastawienie do fanów piłki. 

Kibice nie mają więc litości. Przypomniano m.in. o awanturze na stadionie Jagielloni Białystok czy dość ciekawych rozmowach trenera z dziennikarzami. Jedną z nich przedstawiono w ramach przypomnienia, że tylko krowa nie zmienia poglądów.

Michał Probierz znacząco odmówił

Andrzej Twarowski zapytał na antenie Canal+ Sport, czy zgodnie z przepowiednią Zbigniewa Bońka Michał Probierz zostanie kiedyś selekcjonerem reprezentacji Polski. Szkoleniowiec nie czekał nawet na zakończenie pytania - od razu odpowiedział “nie”.

Jego plany jednak zasadniczo się zmieniły. Najpierw Michał Probierz objął reprezentację U21, a teraz będzie czuwał nad całą kadrą. Oby polskim piłkarzom wyszło to na dobre.