Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michał Probierz ruszył na kibica, powstrzymywał go cały sztab. Prawdziwe oblicze nowego selekcjonera?
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 20.09.2023 16:21

Michał Probierz ruszył na kibica, powstrzymywał go cały sztab. Prawdziwe oblicze nowego selekcjonera?

Michał Probierz
Youtube/Jagiellonia.Net

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. W sieci widać już sporo głosów niezadowolenia z wyboru Cezarego Kuleszy. Ponownie popularność zyskują również filmy z udziałem Probierza. Na jednym z nim szkoleniowiec stracił panowanie nad sobą i odciągać musiał go cały sztab.

Michał Probierz nowym selekcjonerem reprezentacji Polski

Michał Probierz został nowym selekcjonerem reprezentacji Polski. Cezary Kulesza swoją decyzję ogłosił wcześniej niż sądzono - pogłoski o tym, że to właśnie jego kolega z Jagielloni otrzyma stanowisko pojawiły się jeszcze we wtorek. Choć fani oficjalnie mieli dowiedzieć się o tym na konferencji, Kulesza poinformował ich w mediach społecznościowych. 

Fani nie są zachwyceni. Liczono, że to jednak Marek Papszun obejmie reprezentację. Polscy kibice jednak nie ustępują i przypominają o innej twarzy Probierza, wyśmiewając tym samym nowego selekcjonera.

Cezary Kulesza ogłosił. Oto nowy trener reprezentacji Polski

Michał Probierz rzucił się ku trybunom

Nagranie sprzed siedmiu lat znów robi furorę w sieci. Widać na nim stojących zawodników Jagielloni Białystok i Michała Probierza, a z trybun słychać wyzwiska, którymi rzucają kibice zespołu z Podlasia. 

Nagle Probierz ruszył w kierunku trybun, prowokując fanów jego drużyny i zaczął wykłócać się ze słynnym Gruchą (wtedy jeszcze kibicem, a potem ochroniarzem Lewandowskiego usuniętym ze stanowiska po odkryciu jego przeszłości). Powstrzymywać musiał go cały sztab.

Michał Probierz żałował

Na pomeczowej konferencji prasowej Michał Probierz powiedział, że żałuje swojego zachowania. Twierdził, że trochę za bardzo go poniosło i taka sytuacja się już nie powtórzy

Nie można odmówić Probierzowi charakteru, ale czy na pewno chcemy takiego selekcjonera? Nie ma już odwrotu i to były trener Jagielloni przejmie całą reprezentacje pod swoje skrzydła, oddając komuś innemu kadrę U21.