Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Trener właśnie przekazał, fani nie kryją rozpaczy
Irmina Jach
Irmina Jach 27.09.2023 18:11

Fatalne wieści o Kamilu Stochu. Trener właśnie przekazał, fani nie kryją rozpaczy

Kamil Stoch i Dawid Kubacki
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Kamil Stoch nie znalazł się w kadrze skoczków na zawody FIS Grand Prix w Hinzenbach. Trener Thomas Thurnbichler postanowił zaspokoić ciekawość fanów, ujawniając powody tej decyzji. Wyjaśnienie brzmi naprawdę poważnie.

Kamil Stoch poza zawodami

Wiadomość o absencji Kamila Stocha podczas zawodów FIS Grand Prix w Hinzenbach wzbudziła duże poruszenie wśród fanów. Z najnowszych informacji wynika, że w konkursowym składzie znajdą się: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Paweł Wąsek, Aleksander Zniszczoł i Kacper Juroszek.  Co jest powodem decyzji trenera?

Dziennikarz ostro o Robercie Lewandowskim. "Rozsadzał tę reprezentację"

Kamil Stoch ma problemy zdrowotne

Thomas Thurnbichler argumentował nieobecność Kamila Stocha problemami sportowca ze zdrowiem. - Kamil Stoch rozchorował się i nie znajdzie się w zespole na te zawody. Przed nami bardzo ważny okres przygotowań do zimy, więc nie chcemy go przeforsować. Potrzebujemy go zdrowego, więc najpierw musi wydobrzeć, by jesienią móc trenować na pełnych obrotach, a w efekcie być w dobrej formie zimą - tłumaczył trener. Kamil Stoch nie odniósł się do tych doniesień.

Polacy w FIS Grand Prix w Hinzenbach

W najbliższy weekend polscy skoczkowie będą rywalizować będą na skoczni HS90. Serię konkursową zaplanowano na godz. 16:00 w sobotę 30 września. W niedzielę konkurs rozpocznie się o 14:45. 

Tagi: Kamil Stoch