Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Grzegorz Krychowiak kończy reprezentacyjną karierę. Skierował do kibiców specjalny komunikat
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 26.09.2023 13:00

Grzegorz Krychowiak kończy reprezentacyjną karierę. Skierował do kibiców specjalny komunikat

Grzegorz Krychowiak
Wojciech Olkusnik/East News

Grzegorz Krychowiak we wtorek 26 września przekazał fanom zaskakujące wieści. Polski piłkarz poinformował na swoim Instagramie o zakończeniu kariery w reprezentacji Polski. 33-latek skierował do kibiców specjalny komunikat, w którym podziękował za lata gry w biało-czerwonych barwach.

Grzegorz Krychowiak kończy karierę w reprezentacji Polski

Mający na koncie 100 występów z orzełkiem na piersi Grzegorz Krychowiak przekazał we wtorek niespodziewane wieści. 33-latek podjął decyzję o zakończeniu kariery w reprezentacji Polski.

- Rozegranie 100 meczów z orłem na piersi do końca życia będzie dla mnie największym zaszczytem zarówno dla człowieka jak i dla sportowca. Sportowo, nie ma piękniejszej chwili niż śpiewanie hymnu przed meczem kadry na Stadionie Narodowym. Jednak przyszedł czas, żeby powiedzieć „dziękuję”. W dniu dzisiejszym rezygnuje z występów w Reprezentacji Polski - napisał na Instagramie.

Premie dla polskich siatkarek? Sebastian Świderski zabrał głos

Grzegorz Krychowiak żegna się z reprezentacją Polski

Nie zabrakło podziękowań dla fanów oraz bliskich. - Dziękuję kibicom którzy byli z nami na dobre i na złe, w każdym meczu dawałem z siebie tyle ile mogłem, żebyście byli z nas dumni. Dziękuję mojej Żonie, rodzinie, trenerom, członkom sztabu i każdemu kogo spotkałem na mojej reprezentacyjnej drodze. Trzymam kciuki za każdy kolejny mecz i do zobaczenia na trybunach! - zakończył wpis 33-latek.

Grzegorz Krychowiak pożegnany przez kolegów z boiska oraz fanów

W komentarzach pod postem Grzegorza Krychowiaka błyskawicznie pojawiło się mnóstwo ciepłych słów ze strony boiskowych kolegów. "Legenda. Gratulacje" -napisał Krzysztof Piątek. "Dzięki za wspólny czas w reprezentacji!" - oznajmił Sławomir Peszko. "Krycha, dzięki za wspólnie spędzone lata. To był wyjątkowy czas, jesteś wielki!" - czytamy z kolei w komentarzu dodanym przez fanpejdź "Łączy nas piłka".

Pojawiły się również podziękowania od polskich kibiców. “Byłeś najlepszy bedzie cie brakować”, “Dziękujemy i czapki z głów”, "Dziękujemy Grzegorz! Może umiejętności nie zawsze były TOP ale zaangażowanie w grę było zdecydowanie większe od większości naszych reprezentantów!" - pisali internauci.

Źródło: instagram.com/grzegorz.krychowiak