Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści. Pokazał ważne zdjęcie, piękny obrazek
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.03.2023 13:57

Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści. Pokazał ważne zdjęcie, piękny obrazek

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Instagram/_marta_ku_ & Instagram/dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści. "Dla nas pierwsze zwycięstwo" - pisał na Instagramie. Zamieszczona fotografia potrafi wzruszyć. Marta Kubacka jest w stanie stabilnym. 

Dawid Kubacki czuwa przy swojej żonie

Dawid Kubacki w niedzielę nagle zniknął ze skoczni w Vikersund i wycofał się z turnieju Raw Air. Czym prędzej wracał do Polski, by zobaczyć się ze swoją żoną, która od rana walczyła wtedy o życie w szpitalu.

Przewieziono ją do szpitala w Zabrzu, gdzie zaopiekowali się nią najlepsi polscy kardiolodzy. Dawid Kubacki wyjaśnił powody swojej nieobecności na Instagramie. Wraz z nim kciuki trzymali i słali modły nie tylko Polacy, ale również kibice i sportowcy z innych krajów.

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści

W związku z ostatnią sytuacją wszyscy wyczekiwali dobrych wieści od Dawida Kubackiego o stanie zdrowia jego małżonki. Jak na szpilkach wyczekiwano jakichkolwiek znaków, które mogłyby zwiastować polepszenie jej stanu zdrowia.

I oto się pojawiły. Na swoim Instagramie Dawid Kubacki zamieścił zdjęcie i znaczący wpis dotyczący poprawy, która nastąpiła u Marty Kubackiej. Na jego profilu pojawiła się wzruszająca fotografia.

Dawid Kubacki: "Dla nas pierwsze zwycięstwo"

- Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony - pisał skoczek.

Tego dnia rozpoczęły się zawody Pucharu Świata w Lahti i wszyscy czekają na sportową rywalizację. Dawid Kubacki pokazał jednak, że walka toczy się również w szpitalu.

- Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - przekazał z radością.

Oby ta historia miała tylko dobre zakończenie. Możliwe, że już niebawem usłyszymy więcej o stanie Marty Kubackiej. Polski skoczek wciąż przy niej trwa.