Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Zamieszanie wokół kontraktu Michniewicza. Cezary Kulesza komentuje
Irmina Jach
Irmina Jach 03.12.2022 15:34

Zamieszanie wokół kontraktu Michniewicza. Cezary Kulesza komentuje

Czesław Michniewicz
IMAGO/David Klein/Imago Sport and News/East News

W mediach huczy od plotek dotyczących rzekomego automatycznego przedłużenia kontraktu Czesława Michniewicza po awansie do fazy pucharowej MŚ. - Na 90 procent nie ma takiego zapisu - dementuje w rozmowie z portalem Wirtualna Polska Sportowe Fakty Cezary Kulesza, prezes PZPN.

Kontrakt Czesława Michniewicza został automatycznie przedłużony?

Reprezentacja polski po raz pierwszy od 36 lat awansowała do do 1/8 finału Mistrzostw Świata. Jeszcze w tym tygodniu, w niedzielę 4 grudnia, biało-czerwoni na zmierzą się z Francuzami. Maciej Wąsowski z portalu weszlo.com poinformował, że po awansie Polaków umowa selekcjonera została automatycznie przedłużona do końca eliminacji Euro 2024. Innego zdania jest Piotr Kamieniecki z TVP Sport. Co na to prezes PZPN?

- Cezary Kulesza powiedział nam, że "na 90 procent" nie ma wspomnianego zapisu, ale "sprawdzi to po powrocie z Kataru". Według innego wysoko postawionego działacza związku, proszącego o anonimowość, klauzuli nie ma i nigdy nie było. Z kolei osoba będąca blisko drużyny zapewnia nas, że Kulesza miał dać Michniewiczowi słowo, że jeśli awansuje, jego kontrakt będzie przedłużony - czytamy na portalu Wirtualna Polska Sportowe Fakty.

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Wirtualna Polska Sportowe Fakty