Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Wrzucił Messiemu koszulkę do auta. Reakcja piłkarza robi furorę w sieci
Irmina Jach
Irmina Jach 30.01.2024 15:44

Wrzucił Messiemu koszulkę do auta. Reakcja piłkarza robi furorę w sieci

Leo Messi
X @FCB Albiceleste

Lionel Messi jest jednym z najbardziej uwielbianych i docenianych sportowców świata. Nic dziwnego, że kibice są w stanie zrobić wszystko, by zwrócić na siebie uwagę idola. O tym, jak piłkarz radzi sobie z nierzadko nadmiernym entuzjazmem fanów, przekonał się pewien kierowca. Nagranie obiega sieć lotem błyskawicy.

Lionel Messi został bohaterem viralowego wideo

Lionel Messi, jako ośmiokrotny zdobywca Złotej Piłki, cieszy się reputacją jednego z najlepszych piłkarzy wszech czasów. 36-latek niejednokrotnie pokazał, że ludzkie ograniczenia są mu obce, czym zyskał sobie uwielbienie miłośników sportu na całym świecie. Dla większości fanów spotkanie ze sportowcem wydaje się czymś nieosiągalnym. Okazuje się jednak, że pozory mogą mylić.

Pewien kierowca, który niedługo później stał się bohaterem viralowego wideo, spoglądając przez szybę swojego auta, zauważył, że samochód na sąsiednim pasie prowadzi sam Lionel Messi. Gdy początkowy szok minął, postanowił przystąpić do działania i wykorzystać szansę na kontakt z idolem.

Thomas Thurnbichler powinien stracić pracę? Tajner zabrał głos, padły ważne słowa

Lionel Messi podpisał koszulkę stojąc w korku

Bohater nagrania, jako oddany fan Lionela Messiego, zawsze woził ze sobą koszulkę z nazwiskiem i numerem piłkarza. Na widok sportowca natychmiast po nią sięgnął i przez otwartą szybę wrzucił ją do jego samochodu. Co ciekawe, napastnik Inter Miami CF nie zareagował na to niechęcią czy strachem. Po prostu chwycił za flamaster i podpisał koszulkę.

Messi właśnie podpisał koszulkę w środku korka — pisze administrator profilu, który zamieścił w sieci nagranie zarejestrowane podczas nietypowego składania autografu przez Lionela Messiego.

ZOBACZ TAKŻE: To koniec. Były reprezentant Polski przekazał wyjątkowo smutne wieści

Lionel Messi zachwycił fanów

Spontaniczne zachowanie Lionela Messiego wzbudziło ogromny zachwyt wśród internautów. Pod nagraniem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy i komplementów. Nie zabrakło porównań do Cristiano Ronaldo.

Wciąż zastanawiam się, dlaczego ktoś kiedykolwiek porównał Cristiano Ronaldo do tego faceta. Koleś jest wiele mil przed nami — napisał jeden z internautów.

Spójrzcie na nagranie, Messi nie rzucił w niego koszulką. Czekał na dogodny moment, by mu ją podać. Pokazał, że należy szanować każdą koszulkę reprezentacji narodowej, podobnie jak flagi narodowe — wtórował mu inny fan.

messi.jpg
X @FCB Albiceleste