Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Tomasz Adamek wznawia karierę. Zawalczy na Fame MMA
Dawid Szczurek
Dawid Szczurek 30.09.2023 09:36

Tomasz Adamek wznawia karierę. Zawalczy na Fame MMA

Tomasz Adamek
x.com/ Fame MMA

Gala Fame Friday Arena 2 rozpoczęła się z przytupem. Jeszcze przed pierwszą walką w oktagonie pojawił się legendarny polski bokser, Tomasz Adamek, który ogłosił powrót do sportowej rywalizacji. "Góral" podpisał kontrakt z organizacją Fame MMA i stoczy dwie walki w 2024 roku!

Tomasz Adamek wraca do bokserskiej rywalizacji

29 września miała miejsce druga edycja gali Fame Friday Arena, którą zorganizowano w Netto Arenie w Szczecinie. Jeszcze przed rozpoczęciem sportowych emocji organizatorzy poinformowali o potężnym wzmocnieniu organizacji.

Do Fame MMA dołączyła legenda polskiego boksu, Tomasz Adamek! "Góral" wraca do rywalizacji po latach nieobecności w ringu. Tym razem jednak w niespodziewanej formie.

Zbigniew Boniek stanął w obronie Roberta Lewandowskiego. "Co za ludzie"

Tomasz Adamek w Fame MMA

O możliwości wstąpienia Tomasza Adamka do Fame MMA dyskutowano już od dłuższego czasu. W piątek spekulacje fanów stały się faktem! Tomasz Adamek zawalczy w dwóch pojedynkach w 2024 roku.

- Oficjalnie, Tomasz Adamek w FAME MMA. Dwie walki w 2024 roku. Kontrakt podpisany. Walki tylko w boksie. Za kilka dni oficjalna informacja o rywalu - napisał Adam Lewicki.

Wymowne reakcje fanów

Informacja o podpisaniu kontraktu przez Tomasza Adamka z Fame MMA zaskoczyła wielu kibiców. Części z nich decyzja byłego boksera się nie spodobała, o czym świadczą wymowne komentarze pod wpisem organizacji.

"Dziadzia emeryt, kolejny stypiarz na konferencję…", "Taką piękną karierę rozmienić na drobne", "Kolejnemu mało pieniędzy po karierze. Kupka banknotów się skończyła ewidentnie" - pisali zniesmaczeni internauci.

Źródło: x.com/Fame MMA