Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Marcin Najman znów zawalczy w oktagonie. Kuriozalny rywal, dzieli ich przepaść
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 09.09.2023 16:03

Marcin Najman znów zawalczy w oktagonie. Kuriozalny rywal, dzieli ich przepaść

Marcin Najman
Twitter/MarcinNajman

Marcin Najman pojawi się na kolejnej gali CLOUT MMA w oktagonie. “El Testosteron” zapowiedział, że w najbliższym czasie zmierzy się z kolejnym przeciwnikiem. Ten jednak przeszedł wszelkie oczekiwania. Absolutnie kuriozum.

Marcin Najman znów w oktagonie

Marcin Najman nazywany jest “cesarzem polskich freak-fightów” nie bez przyczyny. Jego popularność napędza zainteresowanie tą dziedziną, a sam zawodnik szczyci się tym, że wprowadził parę osób w ten “zawód” i chciałby uczyć o tym następnych. 

Jak na razie wiadomo, że znów zobaczymy go w oktagonie. O jego uczestnictwo postarała się federacja CLOUT MMA. Z kim zawalczy w klatce? Przeciwnik wydaje się co najmniej kontrowersyjny.

Kamil Semeniuk ma niecodzienne wykształcenie. Zabezpieczył się na przyszłość

Marcin Najman i kuriozalny przeciwnik

Marcin Najman będzie miał problem? Doszło do kuriozum. Przeciwko niemu w oktagonie wystąpi Piotr “Lizak” Lizakowski znany głównie ze swojego kanały na Youtube pod nazwą Ebe Ebe. 

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Lizakowski waży od Najmana o 30 kilogramów mniej i raczej przed galą nie zyska nagle takiej masy. W sportach walki waga odgrywa ogromną rolę i w tym przypadku wydaje się, że sprawa jest przesądzona.

Marcin Najman kpi ze swojego przeciwnika

Obaj panowie już wcześniej wystąpili na gali CLOUT MMA. Marcin Najman wówczas swój pojedynek przegrał, a “Lizak” zwyciężył z Dominikiem Skowyrą. Czy tym razem role się odwrócą? Wiele może na to wskazywać.

Marcin Najman zaczepił już swojego przeciwnika. “Szkieletor vs. Terminator kto wygra?”, pytał swoich fanów i zamieszczał fragmenty z filmu, który nagrał dla niego Lizakowski. Nazwał go “bobaskiem z pieluszką”. Gala odbędzie się 28 października i wtedy przekonamy się, kto będzie górą.