Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Probierz wparował do szatni po klęsce z Austrią i się zaczęło. Nagranie widziała cała Polska
Michał Pokorski
Michał Pokorski 23.06.2024 21:10

Probierz wparował do szatni po klęsce z Austrią i się zaczęło. Nagranie widziała cała Polska

Michał Probierz
fot. screen YouTube/ Łączy nas piłka

Reprezentacja Polski przegrała 1:3 z Austrią i odpadła z Euro 2024. Po meczu nastroje naszych piłkarzy były kiepskie, ale zimną krew zachował Michał Probierz. Selekcjoner wpadł do szatni i wygłosił krótką przemowę do swoich podopiecznych. Zakulisowe nagranie już jest hitem sieci.

Reprezentacja Polski przegrała z Austrią

Reprezentacja Polski przegrała w piątek 1:3 z Austriakami. Biało-Czerwoni zagrali słabe spotkanie, popełniając przy tym karygodne błędy w obronie. Nasze potknięcia bezwzględnie wykorzystywali rywale. Prezentowany przez Polaków futbol był… po prostu kiepski.

Po meczu w szatni panowały grobowe nastroje, ale głos zdołał zabrać Michał Probierz. Nasz selekcjoner wygłosił do swoich piłkarzy krótką przemowę.

Lewandowski podszedł do małego chłopca i zadał jedno pytanie. To, co zrobił później wyciska łzy

Przemowa Michała Probierza w szatni

Na kanale Łączy nas piłka pojawił się w niedzielę nowy materiał. W filmie zaprezentowane od kulis zostało spotkanie z Austriakami. Nagrane zostały także trudne chwile reprezentacji Polski po zakończonym meczu. W szatni Biało-Czerwonych panowały iście grobowe nastroje. Spuszczone głowy, dobijająca cisza i bezradność - tak można podsumować atmosferę tamtego momentu. Pomeczową “żałobę” przerwał dopiero Michał Probierz, który wygłosił do swoich podopiecznych przemowę:

Panowie taki jest sport. Teraz już nic nie zmienimy. Mogliśmy to zmienić tylko na meczu. Teraz trzeba po prostu iść dalej i z tej drogi się nie cofnąć. I dalej po prostu trzeba robić. Nie ma innej drogi - powiedział trener do piłkarzy.

ZOBACZ TEŻ: Lewandowski w żałobie

Reprezentacja Polski zagra z Francją o honor

Biało-Czerwoni jako pierwsi odpadli z Euro 2024. Polacy po dwóch meczach mają na koncie zero punktów i ujemny bilans bramkowy. Przed reprezentacją Polski pozostało spotkanie o "honor" z naszpikowaną gwiazdami Francją. Starcie obu zespołów już we wtorek, początek meczu o godzinie 18:00. Dla podopiecznych Michała Probierza będzie to piekielnie trudne wyzwanie, gdyż Trójkolorowi nadal będą walczyć o awans.