Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Lewandowski podszedł do małego chłopca i zadał jedno pytanie. To, co zrobił później wyciska łzy
Michał Pokorski
Michał Pokorski 23.06.2024 20:11

Lewandowski podszedł do małego chłopca i zadał jedno pytanie. To, co zrobił później wyciska łzy

Robert Lewandowski
fot. screen Instagram/ @_meczyki.pl

W ośrodku treningowym w Hanowerze reprezentację Polski codziennie odwiedzają tłumy kibiców. Nasi piłkarze dbają o fanów i chętnie rozdają autografy. Tym razem pięknym zachowaniem popisał się Robert Lewandowski, który zatroszczył się o młodego kibica.

Reprezentacja Polski trenuje w Hanowerze

Nasi piłkarze na swoją bazę treningową wybrali ośrodek w Hanowerze. Na Biało-Czerwonych niemal codziennie czekają tłumy kibiców, którzy chcą spotkać się ze swoimi idolami. Kadrowicze bardzo dbają o fanów i zawsze starają się znaleźć dla nich czas. Tym razem uwagę Roberta Lewandowskiego przykuł młody chłopak, który poprosił o autograf. Kapitan reprezentacji Polski pięknie się zachował, a wszystko nagrały kamery.

Probierz podjął decyzję, sensacyjna zmiana przed meczem o honor. A jednak, klamka zapadła

Robert Lewandowski docenił młodego kibica

Kapitan naszej kadry rozdawał autografy i nagle zauważył młodego, wzruszonego kibica. Chłopiec poprosił o autograf na piłce, ale “Lewy” zauważył u niego łzy. Napastnik od razu zapytał co się stało, kiedy nagle odezwała się prawdopodobnie jego mama. Kobieta powiedziała, że fan nie mógł się doczekać na spotkanie z idolem od wczoraj i płakał, ponieważ nie zdążył dostać autografu. Jak możemy usłyszeć na nagraniu, rodzina codziennie odwiedza Biało-Czerwonych w Hanowerze. Robert Lewandowski natychmiast uspokoił chłopca i podpisał się na piłce. 35-latek zrobił sobie z nim również pamiątkowe zdjęcie. Całą sytuację nagrała kamera portalu Meczyki:

ZOBACZ TEŻ: Arbiter, który sędziował Polakom ma trudną przeszłość

Reprezentacja Polski przygotowuje się do meczu z Francją

Biało-Czerwoni jako pierwsi odpadli z Euro 2024. Polacy po dwóch meczach mają na koncie zero punktów i ujemny bilans bramkowy. Przed reprezentacją Polski pozostało spotkanie o "honor" z naszpikowaną gwiazdami Francją. Starcie obu zespołów już we wtorek, początek meczu o godzinie 18:00. Dla podopiecznych Michała Probierza będzie to piekielnie trudne wyzwanie, gdyż Trójkolorowi nadal będą walczyć o awans.