Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Polscy siatkarze imprezowali już w drodze do autokaru. Nagrały się ich nocne zabawy
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 17.09.2023 12:34

Polscy siatkarze imprezowali już w drodze do autokaru. Nagrały się ich nocne zabawy

polscy siatkarze
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Polscy siatkarze mają się z czego cieszyć - zdobuli złoto mistrzostw Europy. Świętowanie rozpoczęło się jeszcze na hali, a trwało również przy powrocie do hotelu. TVP nagrało, jak wyglądają początki balangi Biało-Czerwonych. Aż chciałoby się tam być. 

Polacy zdobyli złoto mistrzostw Europy

Polacy zrewanżowali się Włochom za porażkę w finale mistrzostw świata w Polsce i pokonali ich przed własną publicznością w walce o złoto mistrzostw Europy. Piękny to był mecz - Biało-Czerwoni wyprawiali prawdziwe cuda pod siatką. Norbert Huber i Wilfredo Leon słali w kierunku przeciwników takie zagrywki, że opadała szczęka. 

Po wszystkim przyszedł jednak czas na świętowanie. Telewizja TVP uchwyciła preludium imprezy siatkarzy. Nawet sama droga do autokaru potrafiła być zabawą. 

Polacy ze złotymi medalami. Polscy kibice krzyczeli z trybun jedno słowo, wielkie wzruszenie

Polscy siatkarze świętują zwycięstwo

Na nagraniu widać najpierw Bartosza Kurka na czele pochodu z niesionym nad głową zdobytym pucharem mistrzostw. We Włoszech pogoda wciąż gorąca, więc paru zawodników szło w pochodzie bez koszulek, a niektórzy nieśli w rękach otwarte butelki z piwem. 

Kurek zatrzymał się przed wejściem do autokaru i na podstawie nieistniejących biletów wpuszczał po kolei każdego z osobna. Widać było, że kapitan polskiej reprezentacji bawi się doskonale. 

Polscy siatkarze wracają do kraju

Wiele więcej się jednak nie nagrało. Nawet naczelny kamerzysta kadry, Karol Kłos, przystopował z nagrywkami i nie wrzucił do mediów społecznościowych niczego, co mogłoby w jakikolwiek sposób uchylić rąbka tajemnicy dotyczącego właściwego balowania. 

Najważniejsze jednak, że polscy siatkarze wrócą szybko do kraju i spotkają się z oczekujących na nich kibicami. Dostarczyli Polakom wielu radości i pięknych emocji.

Źródło: TVP Sport

Tagi: Siatkówka