Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Pokazano, co zrobili Polacy po golu Piątka. Mówi o tym cały kraj
Karol Osiński
Karol Osiński 21.06.2024 20:48

Pokazano, co zrobili Polacy po golu Piątka. Mówi o tym cały kraj

Krzysztof Piątek
Fot. screen/sport.tvp.pl

Krzysztof Piątek dał wyrównanie Polakom w meczu przeciwko Austrii. Gol 28-latka wywołał gigantyczną radość polskich kibiców, ale także wśród sztabu i piłkarzy rezerwowych. Kamery zarejestrowały reakcję piłkarzy na bramkę “Piony”. To absolutny hit.

Robert Lewandowski zaczął mecz z Austrią na ławce rezerwowych

Robert Lewandowski pojawił się na ławce rezerwowych w meczu przeciwko Austrii. Selekcjoner nie chciał ryzykować z wystawieniem 35-latka w wyjściowej jedenastce, ponieważ jego zdrowie w dalszym ciągu stanowi niewiadomą. 

Jego obowiązki w ataku przejęli Adam Buksa i Krzysztof Piątek, których Michał Probierz posłał w bój od pierwszej minuty. Drugi z wymienionych odwdzięczył się szkoleniowcowi za zaufanie strzelając gola w 30. minucie spotkania. 

Polak tuż przed meczem pokazał bezbłędny transparent. Wszyscy patrzyli tylko na niego

Kamery zarejestrowały reakcję polskich piłkarzy na gola Krzysztofa Piątka

Robert Lewandowski razem z pozostałymi kolegami na ławce rezerwowych dokładnie obserwowali to, co dzieje się na boisku. Kiedy 28-letni napastnik Basaksehiru trafił do siatki, polscy piłkarze, w tym kapitan reprezentacji Polski natychmiastowo zareagowali wybuchem wielkiej radości. Wszystko zostało zarejestrowane.

Radość Polaków po golu Krzysztofa Piątka

ZOBACZ TEŻ: Jechali z Austriakami w jednym pociągu. Nagle się zaczęło, nagranie robi wielką furorę

Tak padła bramka Krzysztofa Piątka

Bramka dla Polaków padła po zamieszaniu w polu karnym. Krzysztof Piątek znakomicie odnalazł się w polu karnym rywali i dopadł do bezpańskiej piłki na szóstym metrze Austriaków. Następnie oddał bardzo mocny strzał i nie pomylił się w arcyważnej sytuacji, wyrównując wynik spotkania.