Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Polak tuż przed meczem pokazał bezbłędny transparent. Wszyscy patrzyli tylko na niego
Laura  Młodochowska
Laura Młodochowska 21.06.2024 17:51

Polak tuż przed meczem pokazał bezbłędny transparent. Wszyscy patrzyli tylko na niego

kibice
Fot. East News/Wojciech Olkusnik

Emocje sięgają zenitu przed ważnym meczem reprezentacji Polski na Euro 2024. Zaangażowanie kibiców widać m.in. przed Stadionem Olimpijskim w Berlinie. Jeden z Polaków przyszedł na miejsce z nietypowym transparentem. Taki przytyk zrobił Austriakom, z którymi zmierzą się dzisiaj Biało-Czerwoni.

Mecz Polska-Austria. Tak kibiców wspierają Polacy

Za chwilę rozstrzygnie się być albo nie być w Euro 2024 zarówno dla Polaków, jak i dla Austriaków. Po porażce z Holandią (1:2) Biało-Czerwoni są w trudnej sytuacji i nie mogą pozwolić sobie na porażkę w dzisiejszym meczu. Kibice nie tracą nadziei i znajdują coraz co ciekawsze sposoby na wsparcie reprezentacji Polski.

Michał Probierz odkrył karty. To oni powalczą w kluczowym meczu, a jednak

Polak przyniósł wyjątkowy transparent

W Berlinie od kilku godzin bawi się już ogromna rzesza polskich kibiców. Wśród nich nie brakuje pomysłowych kreacji, powiewających flag, a także ciekawych transparentów. Kreatywność Polaków nie zna granic. Jeden z kibiców pojawił się przed Stadionem Olimpijskim z nietypowym dla tej okazji transparentem.

Chopin jest lepszy od Mozarta – napisał w języku angielskim.

ZOBACZ: Austriak bez ogródek powiedział, co sądzi o Polakach. Zdumiewające słowa

Przytyk w stronę Austriaków tuż przed meczem

Zdjęcie autorstwa Sportowych Faktów Wirtualnej Polski dobitnie pokazuje, jak wielką kreatywnością potrafią wykazać się polscy kibice. Mimo, że w sportową rywalizację wciągnięci zostali Fryderyk Chopin i Wolfgang Amadeusz Mozart, z pewnością nikt nie obraził się o takie nawiązanie. O tym, czy reprezentanci Polski okażą się lepsi od Austriaków, przekonamy się już o godz. 18.

Zdjęcie autorstwa Sportowych Faktów Wirtualnej Polski dobitnie pokazuje, jak wielką kreatywnością potrafią wykazać się polscy kibice. Mimo, że w sportową rywalizację wciągnięci zostali Fryderyk Chopin i Wolfgang Amadeusz Mozart, z pewnością nikt nie obraził się na takie nawiązanie. O tym, czy reprezentanci Polski okażą się lepsi od Austriaków, przekonamy się już o godz. 18.