Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Dziennikarz wszedł pomiędzy polskich kibiców i się zaczęło. Nagranie stało się hitem
Karol Osiński
Karol Osiński 16.06.2024 14:36

Dziennikarz wszedł pomiędzy polskich kibiców i się zaczęło. Nagranie stało się hitem

Polscy kibice pod stadionem w Hamburgiem
Fot. screen X@Woj_Gorski

Atmosfera przed meczem Polska - Holandia jest nieprawdopodobna. Dziennikarze na bieżąco relacjonują to, co dzieje się pod stadionem w Hamburgu. Jeden z nich przekazał, jak został potraktowany przez polskich kibiców. Wszystko zostało nagrane.

Polacy skaczą z radości przed meczem z Holandią

W mediach społecznościowych pojawiło się tysiące zdjęć i nagrań spod stadionu w Hamburgu. Biało-Czerwoni przygotowują się na jedno z najważniejszych spotkań ostatnich lat, a kibice robią wszystko, by ponieść ich do lepszej gry i do jak najlepszego wyniku. 

W strefie kibica pojawiło się tysiące fanów zarówno z Polski, jak i Holandii. Dziennikarze Interii Sport zrelacjonowali, w jaki sposób świętowali fani znad Wisły. Można było usłyszeć, jak śpiewają “Puchar jest nasz”, czy "Tańczymy lambada, lambada!". 

Zostały godziny do meczu Polaków, a tu takie wieści. Probierz ogłosił ważną rzecz

Tak kibice potraktowali polskiego dziennikarza

Wojciech Górski ze wspomnianego serwisu zamieścił na swoim profilu w serwisie X nagranie, ukazujące jaka atmosfera panuje pod Volksparkstadion. W pewnym momencie został mu wyrwany telefon z ręki, jednak na szczęście nie doszło do kradzieży. Fani chcieli, by pokazał, jak bawi się wraz z nimi, kibicując “Orłom” Michała Probierza.

ZOBACZ TEŻ: Michał Probierz odkrył karty. Takim składem Polacy zagrają z Holandią

Michał Probierz wierzy w zwycięstwo Polaków

Polacy już za niedługo wybiegną na murawę, by powalczyć o pierwsze punkty grupy D Euro 2024. Michał Probierz w przedmeczowym wywiadzie zapewnił, że jego drużyna ma “papiery”, by powalczyć o pełną pulę, a on sam jest pewien siebie.

Spokojnie podchodzę do meczu. Jesteśmy dobrze przygotowani i wierzę, że zagramy dobry mecz. Skład, który wystawiliśmy jest najsilniejszy na moment, w którym się znajdujemy. Mamy dobrych zmienników i to jest dla nas ważne, żebyśmy po meczu powiedzieli, że ten skład jest dobry - przekazał selekcjoner.