Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Przykry obrazek na godziny przed meczem Polaków. Kibice będą wściekli
Karol Osiński
Karol Osiński 16.06.2024 12:32

Przykry obrazek na godziny przed meczem Polaków. Kibice będą wściekli

Reprezentacja Polski (stadion w Hamburgu)
Fot. Beata Zawadzka/East News; X@RojaOli

Do meczu reprezentacji Polski z Holandią w ramach Euro 2024 pozostały godziny, a media społecznościowe zalewają nagrania oraz zdjęcia spod i ze stadionu w Hamburgu. Jeden z polskich dziennikarzy pokazał, w wymowną fotografie z trybun stadionu, nie ukrywając frustracji. Ten widok wywołał burzę wśród internautów.

Reprezentacja Polski rozpoczyna walkę o mistrzostwo Europy

Nadszedł dzień, na który czekali wszyscy kibice reprezentacji Polski. O godz. 15:00 Biało-Czerwoni zmierzą się z Holandią w pierwszym meczu grupy D Euro 2024. Drużyna Michała Probierza nie uchodzi za faworyta tego spotkania, jednak wszyscy zawodnicy razem z selekcjonerem zapowiedzieli, że jadą do Hamburga po zwycięstwo. Szkoleniowiec jest bardzo dobrze nastawiony przed tą rywalizacją nawet mimo faktu, że zabraknie w nim Roberta Lewandowskiego.

Większość selekcjonerów nie miała okazji, by grać bez Roberta Lewandowskiego. Odkąd ja jestem selekcjonerem, to już trzecie takie spotkanie. Ten zespół musi dorosnąć. Musimy zmienić ten zespół pokoleniowo, to już się dzieje. Robimy wszystko, by zawodnicy nabierali pewności siebie, a drużyna się rozwijała. I by zespół wracając ze zgrupowania widział, że robimy coś dobrego - mówił trener.

Zostały godziny do meczu Polaków, a tu takie wieści. Probierz ogłosił ważną rzecz

Polacy przyjechali do Hamburga z dobrym nastawieniem

Na profilu “Łączy Nas Piłka" w serwisie X codziennie relacjonowane są przygotowania Polaków do meczu z Holandią. Poza selekcjonerem w konferencjach prasowych udział brali również piłkarze. Piotr Zieliński, który będzie zastępować Roberta Lewandowskiego w roli kapitana reprezentacji Polski, zapowiedział, że mają zamiar postawić się Holendrom i zagrać o pełną pulę.

Holendrzy to świetna reprezentacja, jest wysoko w rankingu, ale jutro ranking nie będzie miał znaczenia. Mam nadzieję, że postawimy im mocne warunki i zwyciężymy (…) Cieszę się, że będę miał zaszczyt prowadzenia reprezentacji w roli kapitana. EURO 2012 oglądałem z przyjacielem w telewizji, a jutro będę mógł wyprowadzić kadrę jako kapitan. To dla mnie wielka sprawa (…) Atmosfera w reprezentacji jest bardzo dobra, wyśmienita. Kontuzje niestety zdarzają się w tym sporcie i nie mamy na to zbytniego wpływu - mówił pomocnik reprezentacji Polski.

Biało-Czerwoni przyjechali do Hamburga w sobotę 15 czerwca, a wraz z nimi kibice. Media społecznościowe zalewają zdjęcia spod stadionu, ale również z jego wnętrza. Jedno z nich wywołało szczególne emocje.

ZOBACZ TEŻ: Trudno uwierzyć, jak w Holandii postrzegają Polaków. Te słowa zabolą wiele osób

Absurdalna sytuacja na stadionie w Hamburgu

Dziennikarz TVP Sport, Aleksander Roj zamieścił w serwisie X zdjęcie, na którym widać trybuny stadionu w Hamburgu. Zauważył, że część kibiców będzie miała poważny problem z oglądaniem widowiska, ponieważ utrudnia to… ściana

Wywalczyłeś bilet. Spora radość. Przyjeżdżasz na stadion. Jeszcze większą radość. Wchodzisz. I masz to. Hamburg, tu Polacy zagrają z Holandią - napisał dziennikarz.