Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Michał Probierz pokazał wielką klasę. Trener Holendrów może się uczyć
Bartosz Nawrocki 16.06.2024 16:25

Michał Probierz pokazał wielką klasę. Trener Holendrów może się uczyć

Michał Probierz

Reprezentacja Polski gra swój pierwszy mecz na EURO 2024. Przed spotkanie odbyło się tradycyjne przywitanie zawodników. Jeśli chodzi o trenerów, tutaj już wiele mówi się o fantastycznej postawie Michała Probierza i nietakcie selekcjonera Holendrów, Ronalda Koemana.

Prowadzenie reprezentacji Polski na EURO 2024 z Holandią. Adam Buksa wykorzystał atut

Reprezentacja Polski rozpoczęła zmagania na EURO 2024. Na pierwszy ogień starcie z Holandią. W 16. minucie kibice wpadli w ekstazę, gdyż po rzucie rożnym gola strzelił Adam Buksa. Wykorzystał swój wzrost i strzelił gola głową, po podaniu Piotra Zielińskiego.

W 29. minucie na 1:1 wyrównał jednak Cody Gakpo. Gracz Liverpoolu oddał strzał na bramkę Wojciecha Szczęsnego, który został zmylony rykoszetem.

Kolejne problemy TVP Sport, tego się nie spodziewali. Kibice byli wściekli Co za słowa Probierza przed meczem z Holandią. Uchylił rąbka tajemnicy

Fantatastyczna postawa Michała Probierza. Nagranie niesie się po sieci

Przed rozpoczęciem meczu reprezentacji Polski z Holandią w pierwszym meczu grupy D na EURO 2024, zawodnicy przywitali się ze sobą. Trenerzy również, jednak tutaj z inicjatywą wyszedł Michał Probierz. Z kolei szkoleniowiec Holendrów, Ronald Koeman rozsiadł się już w swoim fotelu, nie witając się z polskim trenerem. Kultura Probierza wzbudziła szacunek internautów, a nagranie niesie się po sieci.

ZOBACZ: Polscy sędziowie VAR wkroczyli do akcji w meczu Węgry - Szwajcaria. Decyzja mogła być jedna

Wieczór z EURO 2024

Po meczach Polaków emocje związane z EURO 2024 się nie kończą. O 18:00 na boisko wyjdą reprezentacje Danii i Słowenii, a o 21:00 bój stoczą kadry Anglii i Serbii. Polacy następne spotkanie zagrają z Austrią, w piątek 21 czerwca o 18:00.