Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Kapitalny gol Piotra Zielińskiego. Huknął nie do obrony
Karol Osiński
Karol Osiński 07.04.2024 22:13

Kapitalny gol Piotra Zielińskiego. Huknął nie do obrony

Piotr Zieliński

SSC Napoli zwyciężyło 4:2 w wyjazdowym meczu 31. kolejki Serie A. W pierwszym składzie wyszedł Piotr Zieliński, który popisał się fenomenalną bramką. To po prostu trzeba zobaczyć.

Trudny czas dla SSC Napoli

Obecni mistrzowie Włoch mają za sobą bardzo trudny i nie najlepszy okres. Drużyna spod Wezuwiusza rozegrała cztery mecze bez zwycięstwa i ich sytuacja w tabeli Serie A jest nieciekawa. Zajmują siódmą lokatę, która nie gwarantuje występów w europejskich pucharach w przyszłym sezonie, tracąc do szóstej Atalanty dwa punkty.

Ponadto kilka tygodni temu drużyna Francesco Calzona musiała uznać wyższość FC Barcelona w dwumeczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. Z kolei rozgrywki Pucharu Włoch zakończyli na tym samym etapie. Podsumowując - bieżący sezon dla ekipy Piotra Zielińskiego nie układa się dobrze.

Nie żyje Franciszek Tokarski. 14-letni piłkarz w grudniu uległ poważnemu wypadkowi

Piękna bramka Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński wyszedł w podstawowej jedenastce na mecz z Monzą i spędził na boisku 68 minut. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, jednak już po dziesięciu minutach wyrównał Victor Osimhen. Reprezentant Polski podwyższył pięknym strzałem zza pola karnego w 61. minucie meczu.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:4.

Kiedy następny mecz SSC Napoli?

Drużyna SSC Napoli do końca sezonu będzie rozgrywała jedynie mecze ligowe. Najbliższe spotkanie rozegrają przed własną publicznością przeciwko Frosinone. Mecz odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia o godz. 12:30.