Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Kamil Stoch rozpłakał się po reakcji fanów. Skoczek pojawił się pod skocznią w Zakopanem
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 15.01.2022 20:06

Kamil Stoch rozpłakał się po reakcji fanów. Skoczek pojawił się pod skocznią w Zakopanem

Kamil Stoch
JURE MAKOVEC/AFP/East News

Choć z powodu kontuzji Kamil Stoch nie mógł wziąć udziału w sobotnim konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Zakopanem, sportowiec pojawił się pod skocznią. Reakcja kibiców doprowadziła go do łez.

Oprócz tego, że Kamil Stoch jest niezwykle utalentowanym sportowcem, jest też bardzo wrażliwym mężczyzną. Z oczu skoczka popłynęły autentyczne łzy.

Kamil Stoch kontuzjowany

Zaledwie kilka dni temu podczas rozgrzewki przed treningiem Kamil Stoch doznał kontuzji. Lekarz, który badał skoczka, stwierdził uszkodzenie torebki stawowej oraz naderwanie wiązadeł.

Niestety, tak poważny uraz wiąże się z rehabilitacją. To skreśliło udział sportowca w zawodach Pucharu Świata w Zakopanem, co było ogromnym zawodem nie tylko dla niego, ale i dla samych kibiców.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

Podczas gdy koledzy Kamila Stocha przygotowywali się do ważnej rozgrywki, skoczek dochodził do siebie w Centralnym Ośrodku Sportu w Zakopanem. W sobotę nie miał zatem daleko do miejsca, w którym odbywały się zawody i postanowił stawić się pod skocznią.

Prawdopodobnie w najśmielszych snach nie oczekiwał tego, z jakim entuzjazmem przywitają go zgromadzeni kibice. To doprowadziło mężczyznę do prawdziwego wzruszenia.

Prawdziwy mężczyzna płacze

Prowadzący show podczas zawodów Pucharu Świata, zauważywszy Kamila Stocha, bezzwłocznie zaprosili go do siebie. Skoczek stanął przed kibicami, którzy przyjęli go gromkimi oklaskami.

Wszyscy zgromadzeni zaczęli krzyczeć "Kamil, Kamil!". Choć skoczek próbował się powstrzymać, w pewnym momencie z jego oczu zaczęły płynąć łzy. Sportowiec nieudolnie próbował wycierać je rękawicą.

- Widzę, że to też są dla ciebie emocje, że przeżywasz - mówił do Kamila Stocha jeden z prowadzących oprawę.

Ostatecznie w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Zakopanem Polacy zajęli szóste miejsce. Według prognoz lekarskich kontuzja Kamila Stocha nie wyklucza jego udziału w igrzyskach olimpijskich. Cała redakcja Goniec.pl życzy wielkiemu polskiemu sportowcowi szybkiego powrotu do zdrowia i sił!

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami z Twojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres [email protected]

Źródło: fakt.pl

Tagi: Kamil Stoch