Sport.Goniec.pl > Piłka nożna > Euro 2024. Sensacyjne wieści o Robercie Lewandowskim tuż przed meczem z Austrią
Bartosz Nawrocki
Bartosz Nawrocki 20.06.2024 10:32

Euro 2024. Sensacyjne wieści o Robercie Lewandowskim tuż przed meczem z Austrią

Robert Lewandowski
Fot. East News/IMAGO/Bagu Blanco/PRESSINPHOTO

Od meczu z Turcją i kontuzji odniesionej przez Roberta Lewandowskiego polscy kibice drżeli o zdrowie swojego napastnika. Ominęło go pierwsze spotkanie reprezentacji Polski na EURO 2024 przeciwko Holandii. Jutro Biało-Czerwoni stoczą bój z Austrią, a o powrót do gry walczy “Lewy”. Pojawiły się nowe informacje ws. występu Roberta, które przekazał Tomasz Włodarczyk z Meczyków.

Mecz o wszystko z Austrią

Reprezentacja Polski przegrała w swoim pierwszym meczu EURO 2024 z Holandią 1:2. Nasza gra dodaje jednak optymizmu w kontekście przyszłych starć, ponieważ podopieczni Michała Probierza byli w stanie nawiązać wyrównaną walkę z wyżej notowanym rywalem. Wynik jednak nie jest satysfakcjonujący, a żeby myśleć o awansie z grupy, należy wygrać najbliższy mecz z Austrią. Ponadto dobrze by było zwyciężyć, strzelając jak najwięcej bramek, aby w przypadku walki o awans z trzeciego miejsca mieć tę statystykę jak najlepszą.

Cały czas nie było wiadomo, czy na drugi grupowy mecz reprezentacji Polski wróci Robert Lewandowski. Doniesienia Tomasza Włodarczyka z portalu Meczyki wydają się jednak wszystko wyjaśniać.

Szokujące zachowanie policjanta przed meczem Euro 2024. Kibice wszystko nagrali Urodziła dziecko, a teraz ogłosiła to. Decyzja Adrianny Sułek rozgrzała serca Polaków

Fantastyczne doniesienia ws. Lewandowskiego

Dziennikarz, który na czas EURO 2024 przebywa w Niemczech, będąc blisko reprezentacji Polski, pozyskał świeże informacje o dyspozycji Roberta Lewandowskiego. Jak się okazuje, napastnik jest już gotowy na starcie z Austrią. Co więcej, ma on wystąpić w podstawowym składzie.

Robert Lewandowski gotowy na Austrię. Kapitan ma zagrać jutro w podstawowym składzie - przekazał na X Tomasz Włodarczyk

ZOBACZ: Matty Cash może zmienić barwy klubowe. Nieprawdopodobne doniesienia

Kolejny kadrowicz gotowy do gry przeciwko Austrii

Kolejne pozytywne informacje docierają od Tomasza Włodarczyka, w kontekście Pawła Dawidowicza. Obrońca reprezentacji Polski trenuje z drużyną na pełnych obrotach i również ma być do dyspozycji Michała Probierza na mecz z Austrią. Zawodnik zmagał się z urazem mięśniowym, podobnie jak Lewandowski. Jeszcze kilka dni temu trenował indywidualnie, jednak dzisiaj ma być już znacznie lepiej.

Paweł Dawidowicz trenuje w stu procentach i jest w pełni gotowy na mecz z Austrią - przekazał portal Meczyki, cytując Tomasza Włodarczyka