Sport.Goniec.pl > Inne Sporty > Urodziła dziecko, a teraz ogłosiła to. Decyzja Adrianny Sułek rozgrzała serca Polaków
Michał Pokorski
Michał Pokorski 19.06.2024 20:59

Urodziła dziecko, a teraz ogłosiła to. Decyzja Adrianny Sułek rozgrzała serca Polaków

Adrianna Sułek
fot. OZAN KOSE/AFP/East New

Adrianna Sułek-Schubert po raz kolejny zaskakuje swoich fanów. Polska wieloboistka weźmie udział w 6. Memoriale Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że 25-latka cztery miesiące temu… urodziła synka!

Intensywny rok Sułek

Ostatnie 12 miesięcy w życiu 25-latki było bardzo intensywne. Polka rok temu poinformowała o swojej ciąży, zapowiadając równocześnie walkę o medal olimpijski. W sierpniu Adrianna Sułek wyszła za mąż - jej wybrankiem został Kacper Schubert. Wieloboistka trenowała aż do rozwiązania, wielokrotnie szokując fanów ujęciami z ćwiczeń. W lutym Ada urodziła synka - Leona Schuberta. Polka wróciła do treningów już… 3 miesiące po porodzie!

Austriacy zapowiadają ostre starcie z Polską. Odważne słowa naszych rywali

Adrianna Sułek powraca

Wieloboistka cztery miesiące temu urodziła synka - Leona. Polka jeszcze w trakcie ciąży zapowiadała, że wystartuje na igrzyskach olimpijskich. Adrianna Sułek-Schubert już trzy tygodnie po rozwiązaniu podzieliła się na swoim Instagramie migawką z pierwszego treningu.

Pracowitość, wiara i niesamowite zawzięcie lekkoatletki zachwyca cały świat. 25-latka zamierza napisać w Paryżu historię i zdobyć medal olimpijski, na który tak sumiennie pracuje. Zanim Polka sprawdzi się w wieloboju, postanowiła przetestować się w konkurencji biegowej.

ZOBACZ TEŻ: Natalia Kaczmarek pobiła 48-letni rekord Polski Ireny Szewińskiej

Adrianna Sułek wystartuje w Bydgoszczy

Lekkoatletka za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, poinformowała fanów o najbliższym starcie. Jak czytamy, Adrianna Sułek-Schubert wystartuje podczas 6. Memoriału Ireny Szewińskiej w Bydgoszczy. 25-latka sprawdzi się w biegu płotkarskim na 100 metrów, czyli jednej z konkurencji siedmioboju. Dla wieloboistki będzie to swego rodzaju “przetarcie”, a także pierwszy oficjalny start po urodzeniu syna. Wicemistrzyni Europy z Monachium rozpoczyna tym samym sezon olimpijski.