Sport.Goniec.pl > Skoki Narciarskie > Dawid Kubacki i Marta Kubacka dostali kolejną falę wsparcia. Świat sportu świętuje "pierwsze zwycięstwo"
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 25.03.2023 15:11

Dawid Kubacki i Marta Kubacka dostali kolejną falę wsparcia. Świat sportu świętuje "pierwsze zwycięstwo"

Dawid Kubacki, Marta Kubacka
Instagram/_marta_ku_ & Instagram/dawid.kubacki.official

Dawid Kubacki przekazał, że wraz z Martą Kubacką "odnieśli pierwsze zwycięstwo". W komentarzach nie brakowało wyrazów wsparcia od znanych postaci ze świata sportu i show-biznesu. Wzruszające słowa.

Dawid Kubacki przekazał wspaniałe wieści

Dawid Kubacki tylko czekał na takie wieści. Okazało się, że udało się uspokoić stan jego żony - Marta Kubacka jest w stanie stabilnym. Skoczek przekazał wieści przez media społecznościowe. 

- Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia - pisał sportowiec na Instagramie, pokazując wzruszające zdjęcie splecionych dłoni jego i żony.

Ironiczny żart sponsora reprezentacji Polski po blamażu z Czechami

Dawid Kubacki mógł zobaczyć radość w komentarzach

Dawid Kubacki mógł zobaczyć prawdziwą radość w komentarzach pod swoim wpisem - nic dziwnego, wiele osób oczekiwało dobrych wieści o stanie jego małżonki. Pojawiły się zarówno głosy ze świata show-biznesu, jak i sportu.

Zdrowia i pomyślności w dalszym ciągu życzyli Mateusz Borek, Magdalena Stępień, Sebastian Szczęsny, Marta Glik czy Maciej Dowbor. Oprócz nich w sekcji komentarzy pojawiły się tłumy fanów.

Legenda skoków, Alexander Pointner, napisał piękne życzenia

Wśród komentujących pojawił się również legendarny trener skoczków, Alexander Pointner. Austriak, który był kandydatem na stanowisko trenerskie w Polsce, przekazał Dawidowi Kubackiemu wzruszające życzenia. 

- Dawid, ściskam Cię! Życzę Twojej rodzinie całej siły na świecie, aby znowu wszystko było dobrze i mocno wierzymy, że razem dacie radę! - pisał. Życzeniom nie było końca. Pozostaje wierzyć, że niebawem Marta Kubacka wróci do normalnego życia.