Sport.Goniec.pl > Siatkówka > Zaskakujący komentarz Pawła Fajdka o wygranej siatkarzy. Padły wulgaryzmy, musiał się bronić
Anna Dymarczyk
Anna Dymarczyk 24.07.2023 14:05

Zaskakujący komentarz Pawła Fajdka o wygranej siatkarzy. Padły wulgaryzmy, musiał się bronić

Paweł Fajdek, siatkarze
PAWEL SKRABA/AGENCJA SE/East News & Polsat Sport

Paweł Fajdek znany jest ze swojej bezkompromisowości w sądach dotyczących polskiego sportu. Młociarz odniósł się również do sukcesu siatkarzy. Musiał się bronić, a w wypowiedzi padły wulgaryzmy.

Polscy siatkarze ze złotem Ligi Narodów

Polscy siatkarze w niedzielę wywalczyli złoty medal Ligi Narodów po zaciętym, ale pięknym meczu ze Stanami Zjednoczonymi, który wygrali 3:1. Dzięki temu odnieśli kolejny wielki sukces w międzynarodowej siatkówce i po raz kolejny znaleźli się w czołówkach wszystkich polskich mediów.

Czy inni sportowcy mają prawo być o to zazdrośni? Wydaje się, że sukcesy siatkarzy i ich popularność są w całości zasłużone. Co sądzą o tym zawodnicy innych dyscyplin?

"Królowe życia". Cztery jego partnerki nie żyją. Jego obecna dziewczyna jest 30 lat młodsza

Paweł Fajdek skomentował złoto siatkarzy

Paweł Fajdek znany jest ze swoich bezkompromisowych opinii dotyczących polskiego sportu. Od lat nie pochwala popularności, jaką cieszy się w naszym kraju piłka nożna, szczególnie patrząc na to, że nie mamy w niej żadnych większych osiągnięć. 

Gdy wygrali siatkarze, pojawił się na Twitterze wpis autorstwa dziennikarza Michała Sagrola, który sprawił, że młociarz musiał się bronić. Pojawiło się na nim jego zdjęcie z Gali Mistrzów Sportu z podpisem: “ja p******ę, jeszcze siatkarze”. 

Paweł Fajdek zaczął się bronić

Ten wpis nie umknął uwadze Pawła Fajdka, który od razu skomentował go słowami, żeby Sagrol “od kolegów mi się odpier*** :)". Młociarz zakończył swoją wypowiedź słowami “pozdro wariacie”, czym całkowicie rozbroił atmosferę.

Zdaje się więc, że Fajdek docenia innych sportowców, jeśli ci też mają jakieś konkretne osiągnięcia. Lekkoatletom bliżej też do mniej popularnych dyscyplin. Dobrze widzieć taką zażyłość między dyscyplinami.